Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Zápas proti Baníku aneb Simír s Gerchánem v akci!

čtvrtek, 30. 5. 2013 13:07
images/blog/4108.jpg

Jak známo, ostravský Baník nepatří mezi kluby, které by v hojném počtu lákaly diváky do ochozů, a to jak na moderním stadionu Bazaly,  který byl postaven v roce 1857 před naším letopočtem a jehož architekturu obdivovali i staří Egypťané, jejichž pyramidy byly proti zmíněným Bazalům pouhou amatérskou kadibudkou na dvojí použití, tak ani na venkovních zápasech, jelikož Baník patří mezi ty méně tradiční v Gambrihnus lize. Taková Příbram či Jihlava mají daleko pestřejší historii,  než klub z Ostravy u Karviné.

Podobné články

Ani tento fakt však uskupení Drslavice City Fans opět nemohl odradit od návštěvy tohoto zápasu, jelikože my chodíme na Slovácko, nikoliv na soupeře. Na Slovácko bychom šli, i kdyby přijel tak nicotný a bezvýznamný soupeř, jako např. Real Madrid.

Sraz máme tradičně v kamennej, kde si dáme jedno pivo a určíme, kdo s kým pojede a rozdělujeme se do automobilů. Jelikož jsem v kolektivu velmi oblíben, jdu si pro kolo a jedu na kole. Když mne však souputníci spatří na kole Ukrajina (Chceš-li poznat, co je dřina, kup si kolo Ukrajina), zželí se a mám povoleno zasednout s nimi do vozu Škoda 120, což je výkřik nejmodernější techniky. Na podevatenácté se nám podaří nastartovat a vydáváme se vstíc třem bodům. Žigulík, ve kterém jsou ostatní fanoušci, vyjíždí o pět minut dříve a přijíždí do Hradiště o dvacet minut později. Nemá totiž takovou aerodynamiku, jako Škoda 120.

Cesta do Uherského Hradiště probíhá zcela v poklidu, až na honičku se Simírem a Gerchánem, které si pozvala česká policie na výpomoc ze Spolkové republiky Německo. Naše Škoda 120 dávala německým hrdinům docela dost zabrat, avšak poté Němci se svou buldočí povahou se na nás začali nebezpečně dotahovat, naštěstí pak přišla televizní reklama, která jediná dokázala oba hrdiny zastavit. Němci však nic nevzdávali a po skončení reklamy se jaly nás opět pronásledovat. Už nám škrábaly se svým BMW na nárazník, avšak naše Škoda 120 zrychlila ze 37 km na 45 km za hodinu a Bavorák byl zcela bez šance. Když jsme pak předjeli Trabant, Škodu 1000MB a dokonce jakousi bábu s klestím, bylo nám jasné, že máme vyhráno. Nutno říct, že na druhý den jsme německé polici poslali účet v hodnotě 850.000 Kč za poškrábaný nárazník na naší Škodovce. Zhrzení a bezradní Němci nám na oplátku poslali účet na 450 korun za poškrábaný nárazník na Bavoráku, rozbité čelní sklo a poškrábaný lak. Propíchnutá kola mají jistě na svědomí Chachaři. Zároveň jsme od našich západních sousedů dostali dotaz, co to máme za model BMW, jelikož v celém širém Německu takový není. Je pravda, že BMW jsme opravdu měli, ale pouze na poznávací značce. To asi i tak důvtipné borce, jakými Simír a Gerchán bezesporu jsou, poněkud zmátlo. Ještě se musíme pochlubit, že jsme předjeli dokonce i Ferrari. I když je fakt, že to stálo. Broňa K. si šel totiž zrovna koupit paštiku a dva lahváče.

Po příjedzu do Hradiště zcela překvapivě zjišťujeme, že město je plné policistů. Je to naprosto nečekané, neboť Baník prakticky žádné fanoušky nemá a těch pár, které má, jsou všeobecně považováni za mírumilovné. V okolních panelácích není na balkoně jediná duchna – místní jsou očividně poučeni ze zákeřného řádění pověstných Dynamo Budějice Hooligans, kteří se zde představili nedávno v  ne příliš přátelském světle. Jsou to rebelové! Při rabování tři duchny těžce roztrhali, dvě natrhli a jednu rozpárali! 

Při cestě na stadion přece jen zahlédneme asi desetiletého kluka s osmiletou holkou, kterak si schovávají šály Baníku pod dresy. Nikde nevidíme jejich rodiče a jelikož je nás asi deset a všichni jsme plnoletí, neváháme, férově oba zmlátíme a kořist si bereme. Na znamení pokračujících dobrých vztahů jim voláme záchrannou službu.

Nad hlavami nám létá stále helikoptéra, připadáme si jak v Kobře 11. Jediní, kdo chybí, jsou Simír s Gerchánem, kteří bloudí někde v Podolí a jelikož mají mapu Kolína nad Rýnem, nejsou schopni se z Podolí dostat. Chápu, že pro policisty to musí být těžký úkol, o těch německých nemluvě. Obzvláště, když neumí česky.
Při příchodu na stadion si sedneme ve Slovácké dědině a vychutnáváme si vynikající, vodnaté pivo Gambrihnus. Pak už nastává samotný zápas, výhra, dobrá atmosféra a euforie, které by však vzhledem k průběhu zápasu mohly a měly být lepší.

Zápas opouštíme se slastným pocitem z dobrého výkonu, solidní návštěvy a hlavně třech bodů. A těšíme se na závěrečný duel, který sehrajeme v derby v Brně. Posledně jsme tam prohráli těsně 7:0 a jelikož máme nyní skóre 34:40, nebylo by od věci opačným výsledkem otočit skóre do kladných hodnot.

Šovkovskij - zobrazit další články uživatele
Přidejte do blogu fanoušků také svůj článek!


Share |
Jméno Heslo
text
  • Šovkovskij - 31. 5. 2013, pátek, 12:40

    Děkuji:-) Dle mých ověřených informací Simír s Gerchánem ještě teď bloudí v ulicích Podolí s mapou Kolína nad Rýnem na klíně. Německá policie je však údajně příliš nepostrádá, rozbitých automobilů má prý tři plná vrakoviště:-)

  • Babu - 31. 5. 2013, pátek, 09:35

    pobavilo :D nakonec se tu policisté ze spolkové republiky aj něco přiučili :D

  • Šovkovskij - 30. 5. 2013, čtvrtek, 21:52

    ..jaly... škrábaly... Takové hrubky jsem já udělal? To snad není možné, tomu nemohu uvěřit. Za trest si dávám o víkendu domácí vězení!

Další články:
28. 6. 2013, pátek, 11:57 - EUROFAN 2013 ve Lvově - I. část - Představení turnaje - autor Šovkovskij
26. 5. 2013, neděle, 09:35 - Zopakujeme loňské utkání proti Žižkovu! - autor zary.cz
1. 5. 2013, středa, 14:13 - Pozvánka na výjezd aneb Prvomájová chvilka poesie - autor Šovkovskij
1. 4. 2013, pondělí, 11:57 - Vedení klubu 1. FC Slovácko odvolalo trenéra Habance, nahradí jej Bílek - autor Šovkovskij
16. 3. 2013, sobota, 09:15 - FANATICOS Dnes nebo NIKDY - autor zary.cz
VIDEA
Další články
Při zápase se Slavií Praha nový Fanzine Fanaticos 23. 9. 2010, čtvrtek, 23:41  
  Při zápase se Slavií Praha nový Fanzine Fanaticos
Suvenýry Fanaticos jsou tady! 24. 9. 2009, čtvrtek, 20:55  
  Suvenýry Fanaticos jsou tady!
ČEKÁ NÁS: Mladá Boleslav 8. 8. 2013, čtvrtek, 18:45  
  ČEKÁ NÁS: Mladá Boleslav
BLOG FANOUŠKŮ
Slovácko výrazně posiluje aneb... 1. 4. 2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
Výběrové řízení aneb Kdo poved... 16. 12. 2017, sobota, 09:37  
  Výběrové řízení aneb Kdo poved...
přidej vlastní článek
DISKUSE
16. 1. 2019, středa, 22:23 - Buchlovjak
volič: čéče neblázni. Bunda bude oboustranná, kvalitní a jedinečná a určo se hodně dlouho nebude nic
15. 1. 2019, úterý, 13:55 - riedlss
tak snad se jich objedná tolik, aby se zadala výroba :)
15. 1. 2019, úterý, 11:56 - Babu
volič: a co má s aktivitou Sektoru B3 společného klub? Že by nám přispěl každému kilčo na bundu? Jo,
15. 1. 2019, úterý, 08:51 - eLucky
Klub s tímto nemá vůbec nic společného a je to enom dobře;)
15. 1. 2019, úterý, 07:17 - riedlss
já bych do toho klub vůbec netahal. Je jim u zádele, že máme nějakou zakázku. Bohužel ta sranda něco
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
před hodinou
Daníček: Dřina bez které to nejde
14. 6. 2019, pátek, 16:59
Slovácko dnes zahájilo letní připravu
12. 6. 2019, středa, 13:15
Stotisícová permanentka zná svého majite...
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
včera, 16:36
Emil Tischler: Můj cíl je zahr...
včera, 16:27
Reinberk pokračuje ve Slovácku...
včera, 16:17
Slovácko chce vylepšit útok, p...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace