Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Top 5 výjezdníků 5 kol

čtvrtek, 30. 10. 2014 19:31
images/clanky/vyjezdova_karticka.jpg

Za námi je sice už 12 kol Synot ligy, z toho však jen pět bylo výjezdových (ligových). Naše venkovní počty nejsou oslnivé a dosahují jen několika desítek kusů, většinou pořád dokola stejných lidí, kteří jezdí podpořit Slovácko i stovky kilometrů daleko.

Při zavedení výjezdové kartičky jsme slibovali nejvěrnějším výjezdníkům pozornosti za jejich vytrvalost. Po pěti výjezdech má stoprocentní účast na venkovních utkáních jen pět osob, které je potřeba vyzdvihnout, a to (v abecedním pořadí :-)): Adam, Buben, Lucka, Terka a Zico. Ti nechyběli v dalekém Jablonci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Teplicích ani Liberci! Naše nejlepší pětka už dostala přívěsek na krk se znakem Slovácka a my ostatní můžeme jen smeknout!

Co je ještě ve hře? Ještě nás čeká deset výjezdů, a tak má stále každý šanci získat speciální výjezdovou šálu za 10 výjezdů nebo jinou pozornost za 5 odježděných venkovních utkání.

Neseďte na prdeli doma a vyjeďte podpořit Slovácko! Nejbližší výjezd nás čeká již tuto sobotu, zajíždíme do moravské metropole, Brna.

Modrobílé srdce mé!

Babu

Podobné články Share |
Jméno Heslo
text
 • Šovkovskij - 4. 11. 2014, úterý, 15:08

  Babu: Díky, díky:-) Co se týče výkonů: Slavia - tam se hrálo na jednu branku, spousta šancí, bohužel hrozná koncovka a zářez od sudího. S Baníkem zápas ovlivněný vyloučením, výkyv, hrůza to podle mne byla jen v Teplicích a v Hradci. V Budějovicích poločas špatný, poločas dobrý, s Plzní to podle mne minimálně na bod bylo, pokud by hráli Došek s Divišem. Musíme si uvědomit, že žádný tým, obzvlášť klub, jako Slovácko, se výkyvům nevyhne. Jistě, každý by chtěl zápasy jako proti Dukle, Slavii, nebo Příbrami, ale i na poměry v naší lize se nevýrazným výkonům nevyhnou Plzeň, ani Sparta, natož Slovácko. Ani v cizině neznám tým, který by projel soutěží jako nůž máslem, to snad není ani Barcelona s Realem.

 • Babu - 3. 11. 2014, pondělí, 18:36

  šovki: my to ve fanshopu vůbec nemáme, ale takovou koženku seženeš všude. Gratulace ostatním, co odjeli už pátý výjezd :-)

 • Šovkovskij - 3. 11. 2014, pondělí, 16:08

  V sobotu jsem pátého výjezdu dosáhl i já a dostal jsem ten hezký přívěšek na krk. Akorát mne trošku zarazilo, že se jedná jen o přívěšek bez "šňůrky", takže si jej nemám jak na krk pověsit. Tudíž bych se chtěl zeptat, jestli je nutno si tu šňůrku dokoupit samostatně, např. ve fan-shopu? Děkuji za odpověď.

 • eLucky - 3. 11. 2014, pondělí, 14:57

  to Michal fcs: nevim co vadí riedlssovi, ale mně vadí, že v článku, který měl vyzdvihnout věrné výjezďáky!, se řeší takové kokotiny!

 • Michal fcs - 3. 11. 2014, pondělí, 14:46

  riedlssu, co se tady čertíš, pema tu rozjel nějakou diskuzi a čeká na odpovědi, nevím o co ti jde, když ti to tu vadí, tak si to tu nečti!!!

 • eLucky - 3. 11. 2014, pondělí, 11:35

  V sobotu měli 5. výjezd v sezóně aj autogrupa Růža a spol.!:)

 • riedlss - 3. 11. 2014, pondělí, 10:23

  budete tyto zápasy vytahovat ještě dlouho? trapné !!

 • Greif - 2. 11. 2014, neděle, 17:44

  Baník byl chyba Rady i celého kádru .. Slavia ..jasně smůla a rozhodčí .. a HK a ČB ..S posledníma se vždy špatně hraje .. nevadí mě spíš mrzí Liberec trošičku štěstí a dali jsme 3tí gol .. což 2 body ztráta

 • Michal fcs - 2. 11. 2014, neděle, 13:11

  pemo, pokusím se ti odpovědět, ano tým je již celkem dlouho pohromadě a jeho síla stále není ono (jednou paráda, jindy hrůza), ale že by Habanec přes zimu měnil styl hry???? silně pochybuji, součastný styl rozhodně nebudoval na rok, aby ho zase předělával, ale mám pocit, že nás již všichni přečetli (hlavně ti nejslabší). Najít dva útočníky? bylo by to pěkné, ale známé jméno si na lavku sednout nepůjde, proto musíme jít cestou "neznámých", tak jak to udělali s Dočekalem, nevím, jak se Habancovi líbí, ale když mohl hrát proti Plzni, tak je zraněný, může se stát, že se mu hostování neprodlouží a my budem opět hledat od začátku, bohužel na náš styl je potřeba habána a to Haša rozhodně není.A co se týče zapracování odchovanců, zdá se ti Heča, Břečka, Reinberk, Trávník, Havlík, Hlůpik málo, na lavce bývá Galuška, Sadílek..., co by jinde za tolik odchovanců dali. Mě spíš štve obrovská nevyrovnanost výkonů týmu a z toho výsledky jako v HK, ČB,BANÍK, SLAVIA ....

 • pema - 2. 11. 2014, neděle, 09:48

  to karagavrylydys : zdravím a po včerejších výsledcích Synotligy - hra Slovácka - díky za ty body, je však vidě, že šanci musí dostávat i hráči ze širšího kádru....., neboť Šumi, Mejzlík, Došek jž mají svůj věk...vypadá to,dle celkem seriozních informací, že ve Spartě bude nějaký problém v kabině, takže by v sobotu mohlo dojít i k překvapení ale asi jak říká kamrád i scifi.. je nutno někdy v této společnosti pozřít...no jestli bude těch 7 bodů - smekám klobouk a někdy na Krčku - před zápasem poručím panáka..uznávám názor jiných a zejména pokud je pak realizován v realitě..

 • karagavrylydys - 1. 11. 2014, sobota, 18:33

  to pema: můj tip je 7 bodů do zimní přestávky ...

 • pema - 1. 11. 2014, sobota, 14:09

  ...jak se na to objektivně dívám - myslím, že na Slovácku klidná zima nebude - pokud Habancův tým, který je spolu již nějaký čas, neukáže opravdu svou sílu, o které se zde celkem často hovoří, v mém názoru mne utvrzují tyto faktory: Brno má mladé, dravé borce - za případný bod - díky... Sparta jistě Slovácko nepodcení - takže bohužel - bez bodu. V Mladé Boleslavi - se tradičně Slovácku nedaří a Bolka se pod Jarolímem na někom chytne a zároveň za letošní podzim zhojí - bez bodu Na Bohemce to bude tvrdé, bude to moc bolet - při dobré konstalaci - věřím alespoň v bod... Doufám, že přes zimu dostane Habanec čas na to, aby mužstvo připravil i na jiný styl hry - ne vše na Libora Doška, tudíž najít 1 - 2 schopné útočníky, kteří umí příležitosti zakončit /Dočkal, Haša...?/, je třea do mužstva již zapracovat a dávat příležitosti odchovancům z vlastní akademie /Galuška, Sadílci apod../, startem na 3 případně 8 minut, nebo jen vysedáváním na lavičce, se dnešní hráči správně nenabudí a jejich talent může skomírat, případně si fotbal znechutí jinak.. Tento příspěvek nechť je podklad pro případnou konstruktivní diskusi..

 • eLucky - 1. 11. 2014, sobota, 13:09

  to Flusatko: Tak světle bych to bohužel neviděl;)

 • Flusatko - 31. 10. 2014, pátek, 16:21

  Takže Slovácko má podle tebe 100 - 250 fanoušků?

 • eLucky - 31. 10. 2014, pátek, 14:44

  to Flusatko: Jestliže vyjedeš ven a nejdeš fandit, tak nepodporuješ nijak znatelně hráče na hřišti = nefandíš = nejsi v ten moment fanoušek, ale obyčejný divák. Je to možná extrémní výklad, ale nepřijde mi zcestný. Každopádně neplatí ani to, že jdeš li do kotle - ať už doma nebo venku - tak jsi automaticky fanoušek Slovácka! Prostě pod pojmem fanoušek si já představuju někoho kdo aktivně podporuje svůj klub na tribuně!

 • Flusatko - 31. 10. 2014, pátek, 14:31

  Elucky: No tak poslední koment beru jako příspěvek do humoristicko-recesistického kroužku, protože ho nemůžeš myslet vážně. Myslím tu část o tom, že když vyjedu ven a nejsem v kotli, že nefandím Slovácku

 • eLucky - 31. 10. 2014, pátek, 12:59

  to pema: Už našli dostatek výmluv? Prosím tě... já už taky nechcu jezdit busem na výjezdy, jednak je to fakt na dlúho a taky je fakt, že cesta busem s partou opilců střízlivému moc nevoní, ale není pravda, že by to bylo horší než to bývalo dřív, bordel v busech býval prostě dycky... A vůbec nechápu jak někdo može jet ven na zápas Slovácka a jít mimo sektor hostů!? Jako sorry, ale to može zrovna ostat doma, protože je jasné, že v jiném sektoru bude držat hubu a rozhodně nijak nepodpoří hráčom na hřišti! Pokud se jede dívat na fotbal, tak není fanoušek Slovácka, ale divák;)

 • Greif - 31. 10. 2014, pátek, 12:28

  Jednoduše ti to řeknu lenost .. dřív to býval bordel v buse .. teď nevím o tom že by někomu něco vadilo ..

 • pema - 31. 10. 2014, pátek, 12:23

  Nechci vyvolat nevraživost či osočování ale je na zváženou, zda se již organizátoři výjezdů zamysleli nad tím, proč ubylo a ubývá fanoušků, kteří se dříve zúčastňovali výjezdů nebo raději jedou jinými dopravními prostředky na utkání a nejdou do sektorů pro fanoušky hostů...

 • eLucky - 31. 10. 2014, pátek, 12:02

  Nevim cos viděl vpravo nebo vlevo a je mně to jedno, ale kdo v kotli nechce fandit, tak ať tam kurva neleze!

 • Greif - 31. 10. 2014, pátek, 11:35

  Babu radej tyto slepky nez to co sem videl v pravo

 • Babu - 31. 10. 2014, pátek, 10:57

  šovki: já jsem si říkala, že metropole je Brno, ale my jsme ti Vládci Moravy a srdce Moravy a to je pro nás mnohem lepší :-)) ten přívěsek je super. Prostě dnešní facebooková generace.. ve středu v kotli si na moje místo stouplo pět 13letých slepic, které si jen povídaly.. tak jsem jim říkala, že na stadioně je 6000míst, ať se přesunou jestli nechtějí fandit, tak se mi vysmály, ale fotečku si udělaly..

 • Šovkovskij - 31. 10. 2014, pátek, 10:17

  Jinak ovšem máte v článku postatnou zeměpisnou chybu: metropolí nejen Moravy, ale celé republiky i s přilehlými asijskými státy, je Uherské Hradiště u Drslavic:-)

 • Šovkovskij - 31. 10. 2014, pátek, 10:15

  Babu, to je právě to smutné, že většina lidí tu možnost má a místo toho, aby jela kousek za Hradiště, tak sedí doma na prdeli za fejsbukem a lajkuje... je to smutné. Jinak ten přívěsek je parádní, taky jsem takový měl a dokonce na něm bylo vyryté mé jméno, bohužel se někam zatoulal, prevít:-)

 • Babu - 31. 10. 2014, pátek, 09:57

  šovki, to přece není nic proti těm, co zmákli výjezdy tři nebo čtyři :-) nemožeme byt asi vždy všeci všude, ale jim se to zatím povedlo. Problém je právě v těch lidech, co mají čas a ani je nenapadne někam jet :-(

 • Šovkovskij - 31. 10. 2014, pátek, 08:47

  Bylo by možná vhodné jen doplnit, že někteří musí i o víkendu do práce, jinak by se ta skromná pětka rozšířila minimálně o jednoho:-) Jinak je smutné, že někteří mají možnost jezdit na každý výjezd a tuto výhodu nevyužívají...

Další články:
3. 11. 2014, pondělí, 19:58 - Report z výjezdu do Brna
26. 10. 2014, neděle, 21:55 - Report ze zápasu s Viktorií Plzeň + VIDEO
23. 10. 2014, čtvrtek, 08:28 - OTEVŘENÝ DOPIS FAČR
22. 10. 2014, středa, 18:18 - Modrobílí na Plzeň!
19. 10. 2014, neděle, 21:12 - Report z výjezdu do Liberce
VIDEA
Další články
FANATICOS CUP: Představení týmů - díl I: Drslavice City Fans 31. 1. 2013, čtvrtek, 07:28  
  FANATICOS CUP: Představení týmů - díl I: Drslavice City Fans
Report ze zápasu s Brnem 3. 8. 2012, pátek, 16:12  
  Report ze zápasu s Brnem
Report ze zápasu s Plzní 6. 3. 2011, neděle, 21:40  
  Report ze zápasu s Plzní
BLOG FANOUŠKŮ
Mezinárodní turnaj fanoušků EU... 4. 7. 2016, pondělí, 14:40  
  Mezinárodní turnaj fanoušků EU...
Bc. Vladimír Krejčí hledá posi... 11. 6. 2015, čtvrtek, 12:06  
  Bc. Vladimír Krejčí hledá posi...
přidej vlastní článek
DISKUSE
24. 10. 2017, úterý, 20:49 - kecipep
Myslel jsem si to, že eror není pouze na mé straně :-) Díky, zkusím L
24. 10. 2017, úterý, 20:03 - Babu
Já jsem si objednala S a budu v tom dle té tabulky asi na délku jak v pytli, ale rukávy mi budou krá
24. 10. 2017, úterý, 18:21 - kecipep
Ok, dík. Jen mi to nesedí poměrově při porovnání s mojí mikinou.. Délku mám na S, šířku ramen (50 cm
24. 10. 2017, úterý, 18:12 - Skein
to kecipep: délka je od hora dolů, jak ji chceš dlouhou, tedy k zadku, druhá šírka mezi rameny 2cm j
24. 10. 2017, úterý, 18:03 - kecipep
Tak si měřím tu velikost a podle svých mikin chytám jen tu délku rukávu, zbylé dva rozměry netuším,
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
včera, 15:21
Ohlasy po zápase s Plzní
18. 11. 2017, sobota, 22:45
Slovácko podlehlo Plzni 1:4
15. 11. 2017, středa, 23:20
Hofmann: Na tribuně to budou nervy
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
včera, 17:58
Derby juniorek patřilo Zlínu. ...
včera, 16:03
Všichni na derby! Za Slovácko!
včera, 15:27
Dostaneme gól úplně ze všeho. ...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace