Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Sektor B3 poprvé vyprodán do posledního místa!

pondělí, 19.07.2010 16:17
images/clanky/soldout.jpg

Poprvé v historii Slovácka se stalo, že byl sektor vlajkonošů domácích na tribuně B3 vyprodán do posledního místa. Pokladní tak při zápase s Teplicemi prodávaly vstupenky rovněž do sektoru B2.

V minulosti se stávalo, že byť byl sektor B3 opticky plný, tak počet prodaných vstupenek do sektoru tomu neodpovídal, protože si fanoušci mnohdy koupili vstupenku do jiného sektoru, ale nakonec skončili v kotli.

Podobné články

Dalším pozitivem je rovněž stav prodaných permanentek do kotle, který je třikrát vyšší než v minulé sezóně. Navíc byly v minulém týdnu vyprodány všechny supporter kartičky. Nové by měly být v prodeji ještě při zájezdu na Spartu a v týdnu před zápasem s Hradcem Králové.

Vypadá to, že již nic nebrání tomu, aby se kotel rozšířil i na tribunu B2. Abychom tuto snahu ještě více podpořili, chystáme se s klubem spojit v otázce jednorázové akce při zápase s Hradcem Králové, kdy by na jednu Supporter Kartičku bylo možné zakoupit dvě vstupenky za poloviční cenu do sektoru B2 a B3.
O výsledku jednání vás budeme informovat. Ale již nyní burcujte své známe a kamarády, aby při zápase s Hradcem Králové přišli do kotle!Share |
Jméno Heslo
text
 • tarantule - 30.07.2010, pátek, 18:36

  Diskuse- bohatá. Přes některé " jednoduchosti" i věcná a mám radost z toho nadšení a úsilí na rošíření míst pro zpívající fanoušky. Myslím, že je jedině správné jít do B-2, sousedící s B-3. Kam jinam . Bylo vysvětleno proč ne teď do B-4 a jsem s tím srozuměn, nepotřebuji se více ptát. Kluci, kteří do toho vyloženě děláte , držím pěsti a dotáhněte to třeba s výhledem příštího roku. I ta jednorázová aktivita je zajímavá. Mimo přidám i svůj zážitek (Teplice) , na moji permici prodána vstupenka a kousek ode mne to samé. Myslím, že prodavači (čky) v tom mají zbytečný bordel.

 • eLucky - 22.07.2010, čtvrtek, 15:40

  to FrankieLamprt: Nemluvim ted konkretne k tobe, mluvim o tom, ze pokud chcem rozsirovat kotel, tak neni jine cesty nez B2 nebo B4, ze se zvolila B2 je proto, ze minimalne opticky byva plnejsi. Navic na B4 myvaji vstupenky hraci akademie. Dulezite je, ze kotel se muze rozsirovat jedine do mist kolem nej, kdezto ten, kdo chce sledovat fotbal a nechce sa s nama podilet na fanatickem supportu, tak moze sledovat fotbal z kamakoli... a pripadne zrat klobasku nebo treba enom brblat na to, jak to ktery zas po...

 • Slovácko Kingdom - 22.07.2010, čtvrtek, 14:03

  Tak to pořádně oslav :-) Nezlob se na mě, ale myslel jsem tak 15, protože se mi zdá, že je to takové "Váza, vařič, nitě termoska" Připadá mi naprosto logické, že se kotel rozšiřuje na B2. A lámat si hlavu s tím, že to bude roztahané a kdesi cosi. Prostě jít do toho a ty lidi se tam postupně natahají. Vždyť když tady kotel začínal, tak bylo pár lidí nad zábradlím, pak se celý vrch postupně zaplnil, najednou spodek a teď tam není k hnutí. A srovnání s Baníkem nechápu už vůbec. To je úplně mimo mísu. Myslím si, že si kotelník a asi tady píšeš z nějaké obavy, že vaši nebudou mít kde sedět nebo co. Druhá varianta je že jsi čumil i ty, a bojíš se taky o své místo. Kurva do půl pasu a poďme! ;-)

 • FrankieLamprt - 22.07.2010, čtvrtek, 13:42

  Slovácko Kingdom: Můžeš, 21. září to bude 21 let.

 • Slovácko Kingdom - 22.07.2010, čtvrtek, 13:25

  FrankieLamrt - Můžu mít osobní dotaz? Kolik je ti prosím let?

 • FrankieLamprt - 22.07.2010, čtvrtek, 13:19

  RNA: Sem zvědav, Baník má asi 10x širší základnu fanoušků než my, tak uvidíme.

 • RNA - 22.07.2010, čtvrtek, 13:12

  Frankie: tohle je vyjádření jednoho z Baníkovců, je tam psané, co stojí za návštěvností na Baníku a já myslím, že to stojí i za návštěvností u nás, protože minulý rok jsme hráli tužku a měli průměr skoro 6000: Tak myslím si,že bohatě stačí, aby nefungoval kotel a žádné ultras akce. Beztak většina lidí, pokud nehraje Baník na špici, chodila na fotbal jenom kvůli tomu. A pokud to tam nebude, nebude jich tam jednoduše tolik chodit. Tím se jednoznačně sníží tržby ze vstupného a zájem sponzorů mít někde na Bazalech své jméno. I když kvůli televize by pokles sponzorů nemusel být pro Peteru tak tragický. V důsledku by tyto kroky mohly přimět vedení k tomu, aby přistoupilo k jednáním ohledně dosažení nějakého konsensu. Však si vzpomeňme na návštěvnost Bazalů v druhé půli 90. let. Chodilo do 2000 lidí (na atraktivnější samozřejmě více) někdy jen 700, do kotla tak kolem 30 lidí. A proč tam nechodili, protože tam nebylo " o co stát", i když své kouzlo to zajisté mělo. Jednoznačně si myslím, že za zvýšením návštěvnosti Bazalů stojí utlras akce, které se začaly rozjíždět na přelomu tisíciletí. Lidem se líbí, a když stál fotbal za hovno, měli se alespoň na co dívat. Takže si myslím, že dobře namířený protest jistě není od věci.

 • FrankieLamprt - 22.07.2010, čtvrtek, 12:57

  eLucky: Jestli si myslíš, že chodím na stadion žrát ty nechutně přepálené klobásky, tak si na omylu. :-) Aby nám pak z nabitého kotle nezbyla jen roztahaná fraška, která bude prázdná :(

 • eLucky - 22.07.2010, čtvrtek, 08:46

  to FrankieLamprt: nikdo ti misto nekrade, ale faktem je, ze zatimco zrat parky a cucat na fotbal mozes z jakehokoli mista na stadione, tak kotel se moze rozsirovat jedine na B2 nebo B4. Bud se s tim smir, nebo chod na Sevcov, tam rozsirovani kotle nehrozi.

 • Mr. Fulham - 22.07.2010, čtvrtek, 00:03

  Frankie: My to chtěli udělat už před touto sezónou. Ale narazilo se na to, že kotel nebyl minulou sezónu ani jednou vyprodán (i když se tam nedalo hnout). Vedení klubu problém s rozšíření kotle na B2 problém nemá, ale řeklo, nejdříve vyprodejte alespoň dvakrát B3 a pak se to může rozšířit.. Tak se lidem řeklo, aby když jdou do kotle, tak si kupovali vstupenky a permice na B3 a né všude kolem. Tak se taky stalo. Uvidíme jakse bude B2 zaplňovat. Už teď platí, že si tam lidi budou moci normálně kupovat vstupenky na supporter kartu,

 • FrankieLamprt - 21.07.2010, středa, 23:47

  Ať je to jak chce, proč se to řeší až po začátku sezóny? Proč se to nenechá na novou?

 • Mr. Fulham - 21.07.2010, středa, 22:12

  Frankie: ??? Vždyť nejlevnější lístky jsou právěže do kotle :-D Naopak hodně lidí si koupilo klidně dražší lístek na Céčko a pak chodilo do kotle. V kotli je to teď našlapané permanentkama (skoro 4x tolik co loni!) a do prodeje jde jen minimum lístků. Už teď při zápase s Teplicemi se prodávali lístky na B2. Nikdo nikoho z místa vyhánět nebude, ale když se tam bude stát, tak se tam bude stát a buď se lidi přizpůsobí a třeba je to začne i bavit a neb budou nasraní a stejně odejdou sami... Myslím, že na B2 jsou spíš aktivní než čumilové. A když už jsme u toho "vyhánění" tak co mají říkat majitelé permanentek na A3 kteří měli luxusní místa a udělala se z toho modrá VIP za 5000,- Kč?

 • FrankieLamprt - 21.07.2010, středa, 21:29

  A ještě abych dodal...Takhle se na ty místa budou srát další a další lidi, co si kupují lístky někde do rožku za levno a pak jdou do kotle.

 • FrankieLamprt - 21.07.2010, středa, 21:27

  No já své místo pouštět nehodlám, ale přijde mi to zbytečné, když ten kotel nevyprodáváme stále...Kdyby se za celý podzim pokaždé vyprodal, tak neřeknu, ale nějak tu necítím neutuchající zájem nových fandů.Jinak stím náhradním místem...Kde mi nabídnete lepší místo, než mám teď? C je skoro všude vyprodané na lepších místech a na D je světelná tabule. Na áčko bych nevkročil, tam bych se bál říct i ku*va...

 • ondicz - 21.07.2010, středa, 19:55

  to FrankieLamprt: doufám, že si nemyslíš že nedoufáme že si myslíš že tam tvoje mamka bude stát nebo že bys snad pouštěl svoje místo! to bys mě fakt zklamal....

 • Mr. Fulham - 21.07.2010, středa, 18:42

  to FrankieLamprt: pokud se z B2 stane kotel, tak bude vyhrazeno pro skalní fanoušky a stávajícím, kteří chtějí mít klid na fotbal, bude nabídnuto náhradní místo. zatím je to v řešení. Až budeme vyprodávat stadion, tak budeme uvažovat o jeho rozšíření jako takovém a né o rozšíření kotle... Od příští sezóny už se na B2 budou s největší pravděpodobností prodávat permice jako do kotle.

 • FrankieLamprt - 21.07.2010, středa, 14:12

  Doufám, že si nemyslíte, že tam budou někteří lidi(třeba moje mamka, otec) kvůli vám stát, že chcete další vstupné za polovic...Hodně lidí tam zaplatilo drahé permanentky, neřeknu mladí(jako já), mně stání nevadí, ale je tam fakt hodně lidí, kteří mají 45 a víc a chtějí si tam u toho fotbalu sednout a ne celý zápas stát...Jak se k tomu staví vedení? Pořád jen čtu, že když se 2x vyprodá sektor a bla bla bla. Vydalo ale něco oficiálního i vedení? Teď tady 2x každý vezmete kamaráda, který se tam pak už neukáže. Až budeme vyprodávat každý domácí zápas celý stadion, tak o tom pouvažujte..

 • Greif - 20.07.2010, úterý, 20:12

  Ná B2 nás půjde snad mnohem více ... hlavně těch uvědomnělích :)

 • VlcCe - 20.07.2010, úterý, 19:52

  to majiczech: To není špatný nápad s tyma letákama

 • MajiCzech - 20.07.2010, úterý, 15:27

  co tak rozdat letáčky Nebojte se přijít mezi nás??

 • MosQuito - 20.07.2010, úterý, 12:54

  greif:já bych se možná s pár kamarádama obětoval a šel na B2,at se to rozšíří,ale 50 nás teda néni,je nás tak 7 :Dnavíc moje super místečko se mi opouštět nechce =)

 • VlcCe - 20.07.2010, úterý, 12:12

  Nojo, ale když teď bude kotel i na B2, tak aby zase všichni nechodily tam, a v B3 nikdo :D. Ale když se tam pěkně rozprostřeme, tak to bude dobré.

 • FrankieLamprt - 20.07.2010, úterý, 11:31

  Doufám ale, že si někdo nemyslí, že najednou bude chodit za levno na B2 jen kvůli tomu, že se tam bude dát uplatnit slevnění ze Supporter Karty. Já nikomu své místo určitě nehodlám pouštěť, když už tam sedím bezmála 6 let, protože občas vidím, že sedí borci mimo kotel a když mají permice, tak se tam nemají jak dostat.

 • KEIKIN - 20.07.2010, úterý, 08:55

  vynikající by bylo ten PUK-PUKův plakát "PřijĎte do kotle" převést do větší podoby

 • Pecan - 19.07.2010, pondělí, 21:56

  Nový chorál: Pojďte do kotle, pojďte do kotle!!! :D

 • Švagr - 19.07.2010, pondělí, 20:41

  byl bych i pro nějaký choreo k oslavě rozšíření kotle :-)

 • Greif - 19.07.2010, pondělí, 18:15

  Nikdo nebučel protože hra byla asi na 2 min přerušena to bylo suprově naplánované :)

 • Jerry1984 - 19.07.2010, pondělí, 17:42

  mě zase potěšilo, že když sme tam docela dlouho drželi ty písmena nad hlavama, tak nikdo za mnou neřekl ani n..třeba nadávky, že nic nevidí atd..já myslím, že na B2 jsou lidi nadšení pro choreo a vůbec podporu...že měli pochopení. Jenom ať se to vyprodává dál..jinak s tím časem eště, jako, pokud se bude hrát v 20:00, přijdu taky, ale když byla ta anketa..no čekal jsem lepší návštěvu..ale celá tribuna B se hezky čím dál víc zbarvuje do bíla, když to porovnám třeba před rokem;)

 • RNA - 19.07.2010, pondělí, 17:38

  greif: jj s tím bych souhlasil, rozhodně dobrý nápad

 • Greif - 19.07.2010, pondělí, 17:13

  Super .... ale chce to aby tam pak přišlo aspon z 50 skalních ... at to tam rozproudí ....

 • RNA - 19.07.2010, pondělí, 16:46

  tak to je paráda, konečně to přišlo, teď B2, pak B4 a bude to hukot

Další články:
27.12.2010, pondělí, 17:36 - Máte vlastní fotky? Přidejte je na web! - UPRAVENO!
02.08.2010, pondělí, 14:46 - Něco málo ze zápasu s Hradcem
28.07.2010, středa, 12:02 - Služba blog fanoušků (UPDATE) a rezervační systém
26.07.2010, pondělí, 17:15 - Něco málo ze zápasu na Spartě
18.07.2010, neděle, 13:52 - Report ze zápasu s Teplicemi
VIDEA
Další články
Výměna permanentek do kotle 13.07.2016, středa, 13:14  
  Výměna permanentek do kotle
Pražský mrdky 26.07.2010, pondělí, 00:37  
  Pražský mrdky
Foto Příběh: Panečku to byl závěr... 07.11.2011, pondělí, 09:24  
  Foto Příběh: Panečku to byl závěr...
BLOG FANOUŠKŮ
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
Výběrové řízení aneb Kdo poved... 16.12.2017, sobota, 09:37  
  Výběrové řízení aneb Kdo poved...
přidej vlastní článek
DISKUSE
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
08.11.2019, pátek, 13:13 - tomisek
moc dobre vis jak to Zika mysli
08.11.2019, pátek, 11:24 - riedlss
prostě myslel hrát v průměrném klubu v lize, snad nic osobního. Ale jinak by si v tom měl udělat tro
08.11.2019, pátek, 07:32 - CeZeRo
Skein tu dával odkaz a a Zíka tam říká: A třeba zrovna nejsou z těsta na vrcholový světový fotbal. N
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
včera, 09:00
Josef Mucha: Nechceme hrát zanďoura
24.09.2020, čtvrtek, 13:18
MOL CUP: Ve 3. kole poháru s Prostějovem
24.09.2020, čtvrtek, 10:58
Stanislav Hofmann před zápasem na Slávii
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
před 2 hodinami
Slovácký Nemrava se chystá na ...
před 2 hodinami
Stoper Slovácka Hofmann ulevil...
včera, 10:10
Slovácko chce dobrý start potv...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace