registrace

home   o fanaticos

Report ze zápasu s Příbramí + video

pondělí, 16. 9. 2013 19:50

V 8. kole GL se na Slovácko vydal nepříliš oblíbený tým Příbrami pod vedením vášnivého slávisto-sparťana Straky. Slovácký tým měl příbramským co vracet za poslední minulý zápas, ve kterém jsme prohráli 1:0, i přesto, že jsme měli 24 střel na bránu a kopali penaltu. Modrobílí se vrhli do útoku už od začátku, jenom tyč však orazítkoval Ondřejka. Následně jsme se dostali pod tlak, když Pilík ze standartky vymetl šibenici Dušanovy branky. V 70. minutě však konečně srovnáváme zásluhou Venci Ondřejky a hráči se ještě snaží získat 3 body ve prospěch Slovácka, to už se jim však v hektickém závěru doprovázeném dvěma vyloučenými hráči (na každé straně po jednom) nedaří, a tak zápas končí smírně 1:1.

Podobné články

DIVÁCI: V chladnějším podzimním počasí na stadion dorazilo 3987 diváků. Návštěva na naše poměry celkem průměrná. Hostů dorazilo osm statečných.

ULTRAS: Na úvod jsme si připravili jednoduché choreo sestávající se z jednotlivých písmen tvořící nápis JEDINĚ SLOVÁCKO, doplněný mnoha mávačkama. Příbramští se neprezentovali.

SUPPORT: Nepříliš zaplněný domácí kotel (asi 250 osob) nepodal v sobotu moc dobrý výkon. První poločas pod vedením Mirka byl ze strany kotle ospalý a bez nadšení. Mirek se po přestávce na stupínek nevrací, jeho roli převzal Řezi, ani ten však nedokázal masu rozhýbat, a tak se na to nakonec vykašlal a šel si sednout.  Fandilo se sice celý zápas, ale náš support byl velmi průměrný a jen zlomkem toho, co doma umíme předvést.

POD ČAROU: Je otázkou, proč to v sobotu nešlo, jestli byli lidi namlsaní z Brna nebo je utlumila repre pauza či ochrápané počasí.. nicméně jedeme dál, už v pátek nás v předehrávce čeká Sparta, takže kdo může, hlaste se!!!