Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Report ze zápasu s Libercem

pondělí, 27.04.2015 23:00
images/clanky/fcs_liberec_02.jpg

Ve 25. kole přivítalo Slovácko na domácí půdě Liberec. Slovácko čekalo domácí ligové utkání po dlouhém měsíci, kdy rekonstrukcí prošel trávník, vyměněn byl i zavlažovací a vyhřívací systém. Liberec se potácí ve spodní části tabulky, poslední zápasy mu ale vyšly a forma šla nahoru, což potvrdili i v posledním zápase, kdy doma porazili Spartu. Vstup do zápasu Slovácku vůbec nevyšel, čehož Liberec využil už v desáté minutě, kdy si po střele Luckassena srazil míč do branky obránce Slovácka Košút. Už za tři minuty bylo veseleji, když se po krásné akci do šibenice trefil parádní peckou Jirka Valenta. V 38. minutě jsme si ale nechali utéci Delarge a Liberec opět vedl. Po hezkém průniku Hlúpika se trefil na začátku druhého poločasu Došek a skóre bylo srovnáno. Vedení zvrátil ve prospěch Liberce v 82. minutě Frýdek. Oba týmy poté měly ještě další šance, zápas však skončil prohrou Slovácka 2:3 a domácí trávník tak nebyl pokřtěn výhrou.

DIVÁCI: Utkání navštívilo v krásném sobotním odpoledni 4389 diváků, kteří prošli zbrusu novými turnikety. Hostů z Liberce přicestovalo asi 45.

Podobné články

ULTRAS: Prezentujeme se choreem na podporu Svati Habance na motivy Ladových pohádek s nápisem AŤ SVAŤOVA SLOVÁCKÁ POHÁDKA NIKDÁ NESKONČÍ. Vytahujeme taky obouručky a vlajky na síť.

SUPPORT: Stupínek slováckého kotle zůstal opuštěn, Mira nás někdy rozeřvával zeshora, sem tam vládla anarchie, i tak ale support nebyl špatný, fotbal se hrál nahoru a dolů a fandění to celkem prospívalo. Ve druhém poločase se rozeřvávání ujal na chvilku Tempex a i přes potíže s megafonem si nevedl zle a support se mu podařilo vygradovat. Myslím, že jsme předvedli slušné představení na naše počty a možnosti.

FINANCE: Na apel některých fanoušků, kteří měli dotazy, kam směřují peníze, které vybíráme při výjezdu či doma v kotli jsme zavedli nový odstavec, ve kterém vždy přiblížíme tok peněz za posledních 14 dní. Při výjezdu do Ostravy se v buse vybralo 547Kč (tombola + výběr na choreo). Při zápase s Libercem jsme v kotli vybrali 1991Kč. Náklady na nápis na Baníku a na choreo proti Liberci činily 1347Kč (barva, papíry, izolepy), kupovaly se také nové paličky (150Kč).

POD ČAROU: Už tuto sobotu 2.5.2015 nás čeká výjezd na půdu vedoucí Viktorie Plzeň, nenechte si ujít výlet mezi Ultras Kmeny :)

ZA SLOVÁCKEM VŽDYCKY STÁT!

Babu
SESTŘIH SUPPORTUShare |
Jméno Heslo
text
 • juancarlos - 29.04.2015, středa, 18:11

  no ty vole, vždyť se celá ta debata ubírá úplně pitomým směrem, protože někteří kokoti tu budou řešit,že se v kotli nemá kouřit a pít,to jsi Radime fakt přehnal,teda pokud jsi to nemyslel ironicky. Mě z vás fakt jebne. Sáme keci o hrdosti a vizích a kam se to ubírá a skutek utek. Děláte zbytečně složité to co je prosté, v kotli mají být lidé kteří se chtějí aktivně podílet a fandit,bez rozdílu věku, vyznání nebo pohlaví. Nemůžu si pomoci, pořád jako všechny debaty tady se točí ve stejném kruhu, MŮJ osobní názor ,MŮj pocit,Moje přesvědčení co se má nebo nemá v kotlu dělat. Kua Michele jediné směřování kotle je v tom pořádně,nahlas fandit,prožít si to spontáně naplno, že to už dnes lidi neumí a jen poźujou,není jejich vina,je to bohužel morem této přežrané, mediálně zpitomělé společnosti. A přitom téma bylo jak to udělat,když bude chybět Mirek. Zatím vidím 2 řešení, svědeme to na blbý megafon nebo si řeknem ,že bez Mirka to není ono a jebem na to. Neposune se to prostě nikam, protože jsme banda šulínů :-D

 • eLucky - 29.04.2015, středa, 15:09

  to fcslovacko: V pátek už byl na předzápasovém tréninku ostatně;) Ale na tréninku se mi jevil teda zatím takový zmatený, slabý. Ale to mohlo být tím, že je nový enom. Každopádně letos to do áčka rozhodně nebude;) Ale jako příslib do budoucna...

 • ostuda slovácka - 29.04.2015, středa, 14:22

  https://www.facebook.com/fcslovacko.cz/photos/pcb.10153246428271257/10153246427981257/?type=1&theater Antwi už se připravuje s áčkem, snad ho uvidíme aspoň jednou v zápase :-)

 • riedlss - 29.04.2015, středa, 10:55

  eLucky: to jsem popisoval, ale když klub přitáhne lidi obecně, dalo by se říct, že je větší pravděpodobnost přitáhnout lidi i do kotle. Jinak beru to co jsi říkal, ale já pouze zdůrazňuji, že je to čím dál těžší, když to zůstává jen na nás samotných, bohužel :(

 • Pan Puk - 29.04.2015, středa, 10:23

  MicheL> Spíš než koncept, tak idea, spíž než cíl tak víra. Idea v tom, že kotel se bude rozšiřovat až jednou bude kotel celá B tribuna a každý se bude hrdě hlásit ke Slovácku a víra v to že kotel neupadne a bude nadále hnát Slovácko ligou. Idea velkého kotle se zdá zatím nedosažitelná ale víra v to že nepadneme stále trvá. Upřímně si myslím že forma kotle není až tak v tom v jaké se sejde sestavě na tribuně, ale v tom v jaké sestavě se sejdou ti co dění kolem kotle, chorea a dalších věcí organizují. A tady jsou ztráty větší než by bylo žádoucí a odráží to v to co jde na tribuně vidět. Tedy útlum a pomalý sestup. Sic se formují nové skupiny v kotli - za poslední rok YBB a teď Pazůři z Hrázky, ale nejde krom vlajky zatím vidět větší aktivita která by k okysličení kotle vedla. Další věcí je podpora kotle samotnými kotelníky. Kradou se malé mávačky, ztratili se některé obouručky. U pyra se taky některé vždy ztratí. Nemluvím o tom, že se v kotli nedokáží prodat trička dělané pro kotel. Nějaká hrdost k tomu že pomáhám kotli a tím že na něho přispěji bude i díky mě silnější je u nás hodně slabá. A není to jen o financích ale hlavně o lidech co se snaží pomoct a kterým ještě zbyl elán něco dělat. Proto pokud se budete chtít zapojit, nebojte se po zápase zůstat, pomoct s úklidem vlajek a poptat se čím by jste mohli být nápomocni. My jsme Slovácko, My jsme Kotel!

 • Mirek - 29.04.2015, středa, 10:11

  Nastane čas, kdy se opět na stupínek vrátím. Proč tam nyní nejsem nechci nějak extra moc řešit.

 • eLucky - 29.04.2015, středa, 09:50

  to riedlss: Tak osobně si myslím, že fanoušky do kotle bysme měli lákat spíš my než klub, klub by se měl snažit nalákt lidi na stadion všeobecně. Problém momentálního chování klubu je v tom, že klub jednoznacně odlákává diváky ze stadionu a také fanoušky z kotle. To se pak fanouškům těžko dělá nějaká agitace pro kotel, když klub dlouhodobě šlape po fanoušcích;) To že aktuálně hraje klub o hovno tomu samozřejmě taky nepomože, ale toto je pro mě teda daleko horší. Ale to je na debatu fanoušci-klub, to nemá řešení tady. A hlavně obě strany musí chtít hledat schůdná řešení a ne hledat důvody proč něco nejde, což je aktuální stav práce s fanoušky v klubu i v kotli;)

 • riedlss - 29.04.2015, středa, 09:28

  a co z toho? rozhodně takové lidi, které jste tady popsali nikdo nevyhání. K tomu, aby dneska někdo došel je třeba nějaký impulz, ale rozhodně ne ze strany fanoušků, už ani není nikdo, kdo by se o to nějakým způsobem pořádně snažil(všechna taková snaha přijde ve finále vniveč). Byly časy, kdy vše mělo určité pravidla a dobrou organizaci, ty jsou ale pryč a teď můžeme být rádi za to jak to je. Dneska je to klub, který by měl mít především největší zájem o to, aby lidi chodili a ne jenom do kotle. Bohužel jsem za poslední roky neviděl jediný náznak ze strany klubu. přijde mi, že kdyby jsme v tom kotli nebyli, bylo by to asi úplně jedno. Možná už lidi nebaví koukat na to, jak každý rok hrajeme střed tabulky, když zrovna nehrajeme o záchranu. Bohužel pořád ta stará ohraná písnička a jen trpěliví fanoušci zůstávají a na klub ještě nezanevřeli. Já ale pořád věřím v úspěchy a v to, že jednou zažijeme to, co jsme ještě nezažili a všem to moc přeju, od hráčů až samozřejmě k fanouškům. Pokud se bude klub celkově snažit nalákat lidi, věřím, že by se našli noví i v kotli.

 • eLucky - 29.04.2015, středa, 07:44

  to MicheL: Žádnou dlouhodobou koncepci kotel nemá, dá se říct, že dříve měl, ale dneska ji rozhodně nemá. Ale k tomu co píšeš, to není o koncepci kotle jako celku, ale o přístupu fanoušků k novým tvářím. Mně osobně třeba vůbec nevadí, že dojdů nové tváře do kotle, dokonce sem aj překousl, že nechápou, že na místě na kterém stávam 10 let stát prostě nebudou, ale vadí mi když se začne chorál a oni si zapálí nebo si vytáhnou mobil a natáčí si to! Když to udělají jednou za zápas, tak ok, když to udělají 10krát tak je to na po hubě;) Každopádně tím chcu říct, že já rozhodně nevyznávám tak extrémní variantu, že by mladí v kotli neměli co dělat, ale taky nikdo z noviců ode mňa nemože čekat, že si stoupnou někde kolem mňa a budou stát se založenýma rukama, to je vypoklonkuju tak, jako sem to už několikrát udělal, tak to v kotli prostě nefunguje! Ty fráze zmíněné na konci jsou opravdu všeobecné a dá se za to schovat vše, ale taky platí, že pro každého z členů kotle by sounáležitost s klubem měla být základem, který by měl ovlivňovat naprosto všechno chování členů kotle. Například já mám často dilema směrem k pyru. Na jednu stranu vím, že správně zapáleno je to prostě nádhera a atmosféru to umí výrazně pozvednout, na druhou stranu jsem si vědom toho, že klub je za to pokutován a to jde proti sounáležitosti fanoušků s klubem a staví to mezi klub a fanoušky zbytečný klín. Faktem však je, že kluby nedělají nic proti tomu, aby tento klín odvalili a místo aby tlačili na FAČRu proti nesmyslným pokutám, tak všechno hážou na fanoušky.

  Jinak jakékoli hypotetické situace mají různá řešení odvíjející se od toho vedle koho budeš stát a v jakém rozpoložení zrovna bude;) Kotel je pouze místo sdružující fanoušky s různými osobnostmi, příběhy a zájmy. Mají společné pouze jedno, lásku ke Slovácku, to je jediný požadavek na členy kotle;)

 • Buchlovjak - 29.04.2015, středa, 00:26

  MicheL: no já bych to viděl s cílem aby kotel neodpadl úplně. A pokud nějaká koncepce tak jedině taková že všichni potáhnou za jeden provaz. V jednom s Mirou souhlasím a to je to že ho nebaví se dívat na ty znuděné nefandící ksichty, kterých dle mě za tu dobu prostě přibylo razantně. A ruku na srdce. Ty mluvíš o dětech, které se něco chtějí naučit. Ale nemůžou tam stát rok a furt na tom být stejně. Navíc většina chorálů je všude dostupných aby je kdokoliv natrénoval klidně i doma. Jen by se dotyčným muselo i trošku chtít. Ber to z té druhé stránky taky. Ty jsi našel alibi téměř na vše, co ale tak ty chyby hledat v lidech samotných? A je úplně jedno zda je to chuloš, já, dítě nebo teenager (v růžovém tričku)...všichni totiž musí táhnout za jeden provaz a to znamená ve všem. A když říkám ve všem, tak myslím v modrobílých barvách jak na tričku, šále tak i v srdci (včetně hrdosti na svůj klub a region. To je to co je tady hlavním problémem. No a kouřit v kotli je prostě volovina, to se na mě nezlob. Kdo nevydrží 45 minut bez cigarety je už opravdu solidní závislák :-). A navíc jen v málo státech včetně nás je dovoleno kouřit na stadionu. Tam má kouřit jen pyrotechnika :-). Odpověděl bych ti i na více otázek, ale napsal jsi jich moc :-)

 • MicheL - 29.04.2015, středa, 00:12

  Chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaká koncepce, jak kotel budovat nebo jestli existuje nějaký cíl, ke kterému se směřuje? Protože kolikrát si nejsem jistý, co se po lidech v kotli vlastně chce. Někdo tam nerad vidí děcka, někdo tam nerad vidí slečny, někdo třeba manžele, už jsem se setkal i s názorem, že mu tam vadí hools. Já osobně tomu rozumím tak, že cílem je, aby tam byli prostě lidi, kteří fandí nebo se zapojují do fandění. Zase se tu ale setkáváme s názory, že je snahou přivádět do kotle nové a nové lidi, aby byl kotel co největší. Ok, ale co když teda někdo nový přijde, chorály nezná uplně a chce zápas jenom poslouchat a fandit jenom to, co zná. Samozřejmě když nefandí, tak se baví s někým okolo a pak tady čteme, že tam zase byli pitomci, kteří se jenom bavili a nefandili. To samé u děcek. Ruku na srdce, kdo v dětských letech celý zápas v kotli fandil? (nezapomente mě chytit za slovo a jeden po druhém vypisovat, kdo od kolika fandil). Hypotetická situace:jsem tedy dítě, chci do kotle, ale nemám prostě na to, aby celý zápas fandil. Ok, jsem ochoten celý zápas stát, nesedět. Budou se na mě taky dívat přes prsty? Chceme přitáhnout děcka, ale dáváme jim najevo, že nejsou dost dobré. Je logické, že dítě není tak hlasité a třeba i zapálené do dění jako dospělý. Ale jak se do toho teda má dostat? Má vyrůst přes noc? Dále, není tomu tak dávno, co tady dokonce bylo v diskusi vytýkáno některým fanouškům, že v kotli kouří a nefandí. Pes, který štěká, taky nekouše. Co na tom, že někdo 80% zápasu fandí, párkrát si zapálí nebo prostě chorál vynechá, najde se někdo, kdo bude rýpat. Setkal jsem se názorem, že kotel by měli tvořit převážně muži, nejlépe hools. Abych byl upřímný, tak ty skupiny, které chodí do dolní části kotle se kolikrát v fandění taky nepředřou. A když to trochu přeženu, tak mě jako "řadovému" členu kotle v podstatě nezajímá, že před půl hodinou se řezali v parku nebo na nádraží. Jasně, obecně kotel sdružuje i tuhle sortu, ale kdo z nás si dovolí jít vynadat někomu takovému? Nikdo, raději si schladíme žáhu na děckách nebo páru, který povzbuzuje, ale tento zápas je muž nachlazený a jeho polovička se jaksi bez něj hlasitých projevů stydí (také příklad z praxe). Takže abych zopakoval moji otázku, kam se kotel svým složením nebo působením ubírá? Protože mám dojem, že těch lidí je tam stále méně a méně. Někdo namítne, že kvantina neznamená kvalitu. Ano, nemusí nutně znamenat. Ale co je teda ta kvalita? Hlasitost 120 decibelů? Účast 400 hlav v B3? Super choreo každý zápas? A vynechte prosím odpovědi typu, že "nejdůležitější je si zápas užít" a "podpořit milovaný klub", to jsou v podstatě nicneřikající fráze, za to se dá schovat uplně všechno. Děkuji za odpověd.

 • Pan Puk - 28.04.2015, úterý, 21:51

  Vokial> nekdy pravda zlobi baterky, ale tady bylo spis moc tlacitek a kolecek na stav leadra. :-). Kdyz se mnegafon moc zesili tak vazbi a piska. Dal jsou tam prepinatka na neustaly rezim zapnuti, sirenu, mluveni a zvukovy signal. I kdyz to vypada jednoduse tak se v tom da vcelku ztratit. Kor kdyz je clovek v laufu. Tempex se mel na ten megafon vysrat a rvat to z patra. Jinak je to ale standardni megafon a moc lepsich ani neni k dostani. Baterky po kazdem zapase vydelavame, a kdyz dochazi,tak je menime. Mely by byt kvalitni.

 • WojtaFcs - 28.04.2015, úterý, 21:49

  To bylo uplně jasné že Liberec postoupí do finále, to je jediné co je letos drží nad vodou a podle mě ve finále klidně porazí i Jablonec, který sice chce vyhrát pohár ale Evropu má jistou tak to nechají Liberci a nedivil bych se za nějaký poplatek :D

 • ondicz - 28.04.2015, úterý, 21:22

  @Artigas: díky! http://sbrigada.net/artigasuj

 • riedlss - 28.04.2015, úterý, 21:12

  Ty si uplny magor :D :D

 • Artigas - 28.04.2015, úterý, 21:06

  Podle dnešního výkonu Liberce v poháru se u dna tabulky potácí omylem a FCS může být za tři fíky vděčné. Jak sleduju II. ligu, tak vyjede nahoru zřejmě Olomouc a ševci, tudíž pro tento dřevácký mančaft to bude poslední sezona, jelikož větší dřeváci už v SL nebudou. Doufám, že se v Plzni neztrapní a ukopou to aspoň na tu plichtu, jak loni.

 • riedlss - 28.04.2015, úterý, 20:59

  Carlos:ne, brecet nebudem :-)

 • vokial - 28.04.2015, úterý, 20:32

  Mira je prostě Mira :) Fandění jakštakš ušlo. Ale když už má někdo kuráž jít dělat leadra, tak by bylo dobré mu dopřát funkční megafon. V čem je furt problém? Baterky? Nebo nějaké šmejdy? Byl by někdo ochotný udělat sbírku na nový? A případně někdo kdo tomu rozumí vybrat nějaký kvalitní?

 • juancarlos - 28.04.2015, úterý, 18:31

  to je jasné Riedlssku ;-) Ale to, že tady budeme skuhrat nebo konstatovat, to nikam neposuneme. Otázka je co s tím ? Další hned, řešit to tady ?

 • riedlss - 28.04.2015, úterý, 15:17

  je pičovina spoléhat se na jednoho člověka stejně jako neschopnost najít člověka, který by tam mohl stát...mě upřímně to za stavu anarchie nebaví ani trochu....

 • juancarlos - 28.04.2015, úterý, 15:07

  a to co je tu za breptání ? Jasně bez Mirko to není ono, ale to jako když tam nebude ( s asi milionu dúvodů se to prostě stát může), tak se na to všichni vysereme ?

 • riedlss - 28.04.2015, úterý, 14:38

  bezvládí........

 • Babu - 28.04.2015, úterý, 11:49

  tak to víme všichni, že Mira na stupínku citelně chybí...

 • člen gangu - 28.04.2015, úterý, 11:44

  Sorry,ale bez Miry to nefunguje,...

 • riedlss - 28.04.2015, úterý, 08:57

  s tím prázdným stupínkem to je fakt trapné..........k zamyšlení

 • eLucky - 28.04.2015, úterý, 08:18

  Všeci bysme měli jet povině sa podívat na to jak to nemá vypadat v kotli do Plzně;):D

Další články:
12.05.2015, úterý, 13:30 - Report ze zápasu s Brnem
05.05.2015, úterý, 20:00 - Na Brno v bílém!
04.05.2015, pondělí, 19:23 - Report z výjezdu do Plzně
14.04.2015, úterý, 21:41 - Info k výjezdu na Baník + lístky ve fanshopu
23.03.2015, pondělí, 20:00 - Report ze zápasu s Teplicemi a Budějovicemi
VIDEA
Další články
Fanaticos na Slávii 01.09.2009, úterý, 10:15  
  Fanaticos na Slávii
Sparta Praha - 1. FC Slovácko aneb Jarní premiéra se blíží 13.02.2012, pondělí, 18:19  
  Sparta Praha - 1. FC Slovácko aneb Jarní premiéra se blíží
Něco málo ze zápasu s Příbramí 12.05.2010, středa, 07:37  
  Něco málo ze zápasu s Příbramí
BLOG FANOUŠKŮ
1. FC Slovácko získalo významn... 30.10.2020, pátek, 11:02  
  1. FC Slovácko získalo významn...
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
přidej vlastní článek
DISKUSE
05.11.2020, čtvrtek, 16:42 - Šovkovskij
Děkuji, za pozitvní (komentáře), jsem velice rád!:-)
02.11.2020, pondělí, 20:29 - Rado
vtipný aprílový článek od bloggera
31.10.2020, sobota, 08:16 - brouček
super
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
před hodinou
Slovácko podepsalo Doskiho. Šu...
před 7 hodinami
Slíbil, že zůstane, ale utekl ...
29.06.2022, středa, 08:18
Trávník vedl Slovácko jako kap...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace