Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Report ze zápasu s Libercem

neděle, 20.11.2011 23:08
images/clanky/liberec211111.jpg

V předposledním domácím podzimním zápase Slovácko přivítalo fotbalovou mašinu z Liberce. Severočeši přijeli s vizitkou útočného mužstva, aktuálně druhého nejlepšího v lize, které si nedávno suverénně smlslo i na Spartě Praha. I přes sílu soupeře si svěřenci trenéra Miroslava Soukupa chtěli připsat bodový zisk do tabulky, čemuž odpovídala obrovská snaha na hřišti, ale platonická převaha nepřinesla víc než jeden vstřelený gól, a když liberecký Rabušic v nastaveném čase slavil svou druhou trefu, tak bylo jasné, že hráči Slovácka potřetí za sebou domácí trávník opustí se sklopenými hlavami.

Podobné články

DIVÁCI: V již velmi chladném listopadovém počasí navštívilo stadion Miroslava Valenty 4 526 diváků, což samozřejmě není ohromující počet, ale tribuny byly zaplněny více jak z poloviny celkové kapacity a návštěvu tedy objektivně lze zhodnotit jako solidní.

ULTRAS: V posledním vzájemném zápase na naší půdě, loni na podzim, se liberečtí fanoušci prezentovali nápisem, který svým způsobem narážel na způsob výroby našich vlajek, a tak téma našeho chorea pro tento zápas bylo jasné. Náš vrchní navrhovatel chorea přišel s velmi originální myšlenkou na provedení, která spočívala v tiskárně, jenž vytiskne papír a na ní bude nápis "LIBE LIBE LÍBEJTE NÁM PRDELE". Několik členů se postaralo o realizaci a výsledek diváci spatřili v úvodu utkání. Všem, co se na tomto choreu podíleli, patří poděkování za věnovaný čas a pochvala za dobrou práci. Jinak sektor disponoval obouručkami a na síti byly vyvěšeny dvě dlouhé vlajky.

SUPPORT: Nebýt asi dvacetiminutové fáze ve druhém poločase, tak se jednalo o bídu všech bíd. Lidé v kotli si v prvním poločase moc nedělali hlavu s tím, že dole na stupínku stojí lídr, který si navíc své ovečky nedokázal dát do střehu, support tak byl oproti zvyklostem poměrně neorganizovaný a především strašně slabý s řadou hluchých míst. Kotel tentokrát nebyl zcela zaplněn a zapojení členů do fandění bylo doslova tristní. V rozmezí zhruba 55. - 80.minuty došlo i bez lídra ke vzchopení, příznivci chytili druhý dech a výsledkem byl slušný support, přičemž některé chorály byly hlasitě zpívány delší dobu, což nebylo vůbec špatné. Ani tato etapa však nezakryla rozčarování u řady fanoušků, jelikož všichni pamatují výkony na úplně jiné úrovni. Hostů se v jejich sektoru sešlo přibližně osm desítek. Fandili celý zápas a několikrát byli dobře slyšet, což se nám dlouho nestalo.

POD ČAROU: Nemá cenu si mést med kolem pusy a je na čase se podívat pravdě do očí. Možná, že býváme slušně slyšet, ale když se člověk rozhlídne po kotli, tak si může hlavu ukroutit, jak to vypadá. My se nemůžeme spokojit s tím, co je, my musíme chtít být pořád lepší a lepší, jenže je to bohužel přesně naopak. O chod kotle se stará pár obětavých jedinců, a když už není víc lidí ochotno či z různých důvodů schopno přispět prací, tak aspoň prosím fanděte, jak do toho kotle vlezete, ať Ti lidé, co tím žijí, mají alespoň nějakou radost a ne pocity bezmoci a znechucení. Až nás zas budou někde chválit, tak se každý velice bude bít v prsa, jací jsme borci, ale máme obrovské nedostatky a je jen na nás, jak k tomu přistoupíme. Jsem myslel, že když někdo jde do kotle a fandí svému klubu, tak pro něj při nejmenším nechá své hlasivky při zápase a je to pro něj srdeční záležitost, jenže spousta lidí neprojevuje ani žádné emoce během zápasu a jen stojí a stojí.
 

Fanoušci proti Liberci

 

Fotogalerie připojená k tomuto článku: 1. FC Slovácko - FC Slovan Liberec - první 3 fotografieShare |
Jméno Heslo
text
 • juancarlos - 29.11.2011, úterý, 20:30

  já furt nechápu jednu věc,tady se všichni rozčilujou,že oni fandi celý zápas naplno a kolem nikdo nefandí,tak kurva kteří to jsou, ti nefandící ? To je nikdo neznáte ?

 • eLucky - 28.11.2011, pondělí, 08:48

  to Lídr (Řezi): myslím, že tobě tu nemá nikdo co vyčítat... to že kotel jako skupina na to mrdá je dlouhodobý jev, který nemože lídr zas tak ovlivnit, když někteří prostě nechců. Uvidíme, jak se ukážů lidi na poslední zápas.

 • Lídr (Řezi) - 28.11.2011, pondělí, 08:20

  Na stupínku jsem byl pouze do 35 minuty bohužel mě strašně bolela hlava a nebylo mi vůbec dobře..... a vcelku mě to už nebaví stát tam jak idiot řvát na vás a když řvu sám tak jsem hlasitější než kotel a to se musím ptát co to jako je? vím že nemám takový respekt od kotle jako Mira ale dělám co můžu a snažím se jak to jde ale nechodím domů bez hlasu abych pak slyšel jen blbé kecy že jsme nebyli slyšet tak by jsme to mohli na posled rozpálit a ukázat boleslavi že umíme pořádně zařvat.....

 • Mirek - 25.11.2011, pátek, 08:27

  myslím že keců bylo dost

 • eLucky - 24.11.2011, čtvrtek, 18:49

  to JoKeR: Tak bacha... my v 5. rade fandime co mozem!:D

 • JoKeR - 24.11.2011, čtvrtek, 18:05

  to AdamFCS: Soráč prostě se to vybízelo :-)

 • JoKeR - 24.11.2011, čtvrtek, 18:04

  Jo zamyslete se nad sebou v první řadě, taky v druhé řadě, ve třetí řadě, ve čtvrté, páté, šesté, sedmé a hlavně se zamyslete v osmé řadě....

 • AdamFCS - 24.11.2011, čtvrtek, 15:10

  Vůbec bych nedával vinu Kubovi, on se snažil, ale když tam 300 lidí stojí a hledí,ztoho fandí 100 tak to asi nebude chyba v něm. Zamyslime se všecí nad sebou vprvní řadě!

 • eLucky - 23.11.2011, středa, 07:40

  Kuba sice nemá od kotle zdaleka takový respekt jak mira, ale například na výjezdu na Baník ukázal, že zápal ma možná eště větší jak Mira... lídr je ten poslední problém u nás u supportu.

 • Šovkovskij - 22.11.2011, úterý, 22:07

  Přesně tak, může být na stupínku i Svatý Petr, ale když polovina kotle nemá zájem, tak nepomůže. Myslím, že ta nechuť a lenost znechutily i Miru, že si dává pauzu. Myslím, že byly zápasy, kdy Kuba předvedl velmi dobré výkony a kotel byl hodně slyšet. Ale to musí chtít všichni, lídr se může rozkrájet, ale když je někdo shnilý, tak ta snaha a energie přijde prostě vniveč.

 • xsede - 22.11.2011, úterý, 20:00

  jusephe: To máš jedno kdo byl nebo nebyl na stupínku. Těch znechucených a nic nedělajících ksichtů tam opravdu byla nadmíra a myslím že i zkušenější z obou našich lídrů by se při pohledu na ten kotel radši díval na fotbal než hleděl na tu beznaděj...

 • jusephe - 22.11.2011, úterý, 18:28

  Osobne jsem na zapase nebyl, ale jak to tak ctu tak bych si tipnul ze jako lidr byl Kuba Reznicek.

 • AmaZ - 22.11.2011, úterý, 14:49

  Já nevím, co na to říct. Hráčí bojujou za Slovácko na hřišti a fans by měli bojovat na tribunách svými hlasivkami. Navíc zapomínáte, že nás dotuje klub 50% z ceny vstupenky, protože čeká, že mu to vrátíme svým povzbuzováním. Uvidíme, jak to půjde dál...

 • Proton - 21.11.2011, pondělí, 21:56

  Babu: :-) pouze oboustranné škádlení, tak to má být!

 • Babu - 21.11.2011, pondělí, 19:17

  proton: to, že je to na české poměry dobré, tu nikoho nezajímá.. na naše poměry to byl podprůměr, málo lidí v kotli, znechucené ksichty, nechuť, lidr nikde, otřesné a katastrofální... slovaňácký report sem četla, trošku vtipné je, jak se navážejí do našeho chorea, že to lezlo tak, jak papíry z tiskárny v Čechách nelezou.. nicméně my jsme na Moravě a pro pochopení to bylo udělané skvěle :))

 • Šovkovskij - 21.11.2011, pondělí, 15:40

  Bylo to opravdu ubohé, já osobně jsem tam nechal všechno, bohužel někteří si asi neuvědomují, co znamená být součástí kotle.

 • FansHonza - 21.11.2011, pondělí, 15:02

  Proton: to je samozřejmě pravda, ale mnozí z nás pamatují úplně jiný hukot a my máme potenciál na 150x lepší výkon, ale to by lidi museli chtít něco dokázat a být ambiciózní...

 • Proton - 21.11.2011, pondělí, 15:00

  kruci, nechce mi to nahodit odkaz:/

 • Proton - 21.11.2011, pondělí, 14:58

  nebuďte na sebe tak kritický, zdaleka to nebylo nejhorší, co je na českých stadionech k vidění i slyšení..ale je dobře, že se chcete stále zlepšovat!! zde je slovaňácký report..

 • Buriss - 21.11.2011, pondělí, 11:54

  Ja si naopak myslim, zes to napsal jeste hodne mirne. Co to doprdele bylo??? My stavame nahore, vedle trumpetaka, ten tentokrat nemohl...ale vedle nas se nasomrovali nejaci mladi kluci, kteri cely zapas rozebirali jestli je lepsi koupit boty nike nebo adidas....CUUURAAACI!!! Zadne rozsirovani kotle, zadne iluze, vsichni zpatky na znacky a zaciname znova, tohle byl doslova trapas!!!A proto vsichni stari clenove kotle musi zabrat a burcovat to kolem sebe, do kotle patri ti co fandi, ne ti co se tam jdou vystavit!!!A stupinky by to chtelo dle meho 2 a na jednom z nich musi byt MIRA, je videt ze to bez neho jde do pice... Omlouvam se za slovnik, ale po poslednim vykonu si vetsina z nas zaslouzi jen vyliskat a poslat do 3,14če!!!!

 • FansHonza - 21.11.2011, pondělí, 10:15

  i ja nejklidnejsi clovek na svete jsem tezce krotil emoce, velice tezce, ale ve verejnem clanku jsem se nemohl vybit.. uz behem zapasu jsem premyslel, co ja tu budu psat pri takove bide.. Ja jen premyslim, co se s tim da udelat, ale clovek uz je tak otraveny, ze podleha tomu, ze nepomoze nic...

 • Lajtra - 21.11.2011, pondělí, 09:58

  Ja treba vubec nechapu, proc se uz nefandi tak, jak se fandilo. To uz vas to nebavi? Kde je chyba? Libil se mi Petr Cech,kdyz byl u Krause. Rikal, ze Chelsea muze klidne prohravat cely zapas,hrat nahouby,ale fanousci je zenou celych 90. minut. Zapas skonci a fanousci hrace vypiskaji. Ale jsme v CR,ja vim :)

 • Babu - 21.11.2011, pondělí, 09:17

  já nebyt ve skupince s eLuckym, marakyjovem a mateem, tak si asi najdu střelnou zbraň a půjdu těm lidem fyzicky vyhrožovat, protože to se fakt nedá.. napsals to dost slušně :) já bych svým cynickým stylem rýpala mnohem víc a myslím si, že je to na místě..

 • FansHonza - 20.11.2011, neděle, 23:18

  Veřejně se přiznávám, že jsem to psal já, takže útoky na mě, že jsem moc kritický nebo něco podobného, jestli někoho napadne... na com jsem četl nějaké příspěvky, kde se chválila atmosféra, ale to nemůžu pochopit, letos to je špatné a včerejšek byla hrůza. Prostě my musíme předvádět úplně jiný výkon, nedokážu si vysvětlit tu fandící nečinnost v kotli, vždyt pokud jde někomu o fotbal, tak borci makali na krev, tak nevím, kde je chyba. Jsem hrozně zklamaný, vůbec mě nevadí ta prohra, mnohem víc mě ubíjí naše podpora. Chválím kolegu vedle sebe, Greifika nade mnou a slečnu vedle něho, Ti v mém okolí jeli nadoraz, tak kdyby fandil každý, to by byla jiná paráda...

Další články:
15.02.2012, středa, 22:16 - Foto příběh - Jedno srdce, jeden klub
14.02.2012, úterý, 12:05 - Co nás čeká a nemine v jarní části ligy?
13.02.2012, pondělí, 17:26 - Otázky v diváckých statistikách pro jarní část
06.12.2011, úterý, 20:23 - Report ze zápasu s Mladou Boleslaví + VIDEO
04.12.2011, neděle, 16:16 - V pondělí na Bolku. Pojďme se rozloučit s podzimem
VIDEA
Další články
Vlajkonoši, povstaňte! 06.03.2012, úterý, 12:00  
  Vlajkonoši, povstaňte!
Příručka Fanaticos - díl čtvrtý - respektuj lídra! 10.08.2010, úterý, 17:15  
  Příručka Fanaticos - díl čtvrtý - respektuj lídra!
Foto příběh: Inspirace z Rakouska 01.11.2011, úterý, 08:00  
  Foto příběh: Inspirace z Rakouska
BLOG FANOUŠKŮ
1. FC Slovácko získalo významn... 30.10.2020, pátek, 11:02  
  1. FC Slovácko získalo významn...
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
přidej vlastní článek
DISKUSE
05.11.2020, čtvrtek, 16:42 - Šovkovskij
Děkuji, za pozitvní (komentáře), jsem velice rád!:-)
02.11.2020, pondělí, 20:29 - Rado
vtipný aprílový článek od bloggera
31.10.2020, sobota, 08:16 - brouček
super
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
včera, 12:27
Slovácko čekají v letní přípra...
včera, 12:23
Slovácko si pojistilo jednu z ...
24.05.2022, úterý, 07:45
Slovácko hlásí první letní pos...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace