registrace

home   o fanaticos

Report z výjezdu do Zlína + foto

čtvrtek, 16. 3. 2017 09:35

Ve 20. ligovém kole cestovalo Slovácko na půdu regionálního rivala ze Zlína. Ševcům se na podzim dařilo a před naším vzájemným soubojem byli na čtvrtém místě tabulky. Zároveň ale 5 zápasů v řadě nevyhráli. Slovácko mělo na jaře na kontě tři bezbrankové remízy, a tak se nedala očekávat divoká přestřelka. Lépe do utkání vstoupili modrobílí, když v 15. minutě využil chyby obrany Honza Navrátil a vstřelil první branku v dresu Slovácka. Do poločasu snížil Beauguel, když sudí nepřerušil hru po vysoké noze zlínského hráče na Šumiho. Ve druhém poločase již branka nepadla, a tak se kluby rozešly smírně a připsaly si do tabulky po jednom bodu.

Podobné články

DIVÁCI: Utkání navštívilo 5211 diváků. V sektoru hostí nás bylo 300 (5 autobusů), fanoušci Slovácka se ale našli i na jiných tribunách.

ULTRAS: Při příchodu na stadion jsme odpálili nějakou tu pyrotechniku a dělobuchy. V sektoru jsme na sobě měli bílá trička s nápisem Dobrovolní hasiči, ať Zlín vyhoří, k nimž patřilo také choreo, které bylo prezentováno v 15. minutě, kdy padla branka. Ševci se prezentovali plachtou přes celou tribunu, modrožlutými pláštěnkami a pyrotechnikou.

SUPPORT: Pod vedením Puka kotel šlapal (za což mu patří velké díky), nejlepší support jsme předváděli od 50 do 70. minuty, kdy měl náš tým velký tlak. Posledních 15 minut už jsme se třásli, abychom si odvezli alespoň bod, ale vyšlo to. Celkově se dá zápas z hlediska supportu hodnotit jako nadprůměrný.

POD ČAROU: Tradičně nahecované derby je za námi, už v sobotu nás čeká souboj s Mladou Boleslaví, takže buďte na značkách od 20:15.