Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Můj pohled na věc + rozhovor s Michalem Kordulou

úterý, 28.02.2012 09:37
images/clanky/fanaticos1.jpg

Těšil jsem se na domácí zápas po dlouhé době, příjdu na stadion a stoupnu si na svůj stupínek .... po 10 minutách hry slyším od některých pesimistické řeči o nějakém prodeji zápasu. Říkám si "proboha co všichni máte, jste se zbláznili ? " .... kde je problém ??  Zkusím Vám to vysvětlit.

Podobné články

Na zápas s Brnem jsem již přicházel po týdenní masáži ze všech stran, že zápasu bude "cinknutý" , takže ve svých očích jsem všude viděl, že je to prodané .... byl jsem ovlivněn. Tentokrát jsem celý týden o ničem neslyšel, přišel jsem na stadion a těšil jsem se na fotbal a nic takového co někteří popisují jsem neviděl. Viděl jsem utrápený mančaft, který svými kvalitami nemá na Olomoucké. Viděl jsem špatné střídání, viděl jsem trápící se hráče.

Napadá mě otázka, pokud by byl zápas prodaný, proč by čekali s brankou do nastaveného času ? To je absurdní ... znovu by tento gól ani nepadnul. Někdo se snaží obvinit hráče ve zdi. Podle mého Kubáň šel na míč, který půjde vzduchem. Ještě se snažil míč zasáhnout nohou na poslední chvilku .... nemůže být řeč o schválnosti. Pokud by zápas byl prodaný, dle mého by měl jiný scénář. Hráli bychom dobře, ale nemohli bychom vstřelit branku. Měli bychom tisíc šancí ... prostě aby to nebylo okaté. Dle mého zápas s Olomoucí byl prostě jen výsledkem špatné hry, špatné kvality hráčů a absolutního nedostatku bojovnosti.
 

A právě ta bojovnost mi u hráčů dlouhodobě chybí. Jeden z mála bojovníků nehrál, další byl vykartovaný.
Co mě ještě hodně naštvalo, byl útěk spousty hráčů do kabin, aniž by přišli poděkovat fanouškům za podporu. Já, pokud bych byl hráč a podal bych špatný výkon, bych sklopil hlavu, zatleskal divákům a snažil se tímto alespoň omluvit. Ale to si musí do svědomí sáhnout každý z těch co utekl do kabin.
 

Další spekulace běžely, že Kordula nehraje, protože nesouhlasí s prodaným zápasem. Michalovi jsem zavolal. Nemůžu interpretovat jeho první slova, jelikož by byly vulgární. Michal byl velmi rozhořčen z toho, že je někdo podezírá. Nakonec jsem Michalovi pár otázek položil a přikládám Vám jeho reakce.

Michale , jak bys okomentoval sobotní výkon proti Olomouci ?
Strašně bídný….

Spousta fanoušků spekuluje o "puštění " zápasu , co bys k tomu řekl ?
Já už fakt nevím, mně se už k tomu ani nechce vyjadřovat, jsem znechucený tím, že si někdo myslí, že tady prodáváme zápasy...-dej jim můj telefon ať mně zavolají....

Řekni mi proč jsi skutečně nehrál ?
Důvod je jediný-po středečním tréninku jsem si zablokoval záda a i přes návštěvu u pana Novotného a péči doktora jsem se nedal dohromady..

Jak bys okomentoval obdrženou branku ?
To bych kritizoval spoluhráče a to nedělám, navíc většinou je to chyba více lidí a víc chyb za sebou..

Je něco co bys fanouškům vzkázal ?
Že nejsme bezcharakterní tak jak si někteří myslí, a že se budu snažit, abychom jim v dalších zápasech udělali radost.

Jak se chcete vypořádat s tím, že spousta fanoušků prohlašuje, že na takový fotbal nehodlá chodit? Je známo, že u nás na stadionu bývá spousta fandů, ale některým už ubývá trpělivosti, a poznalo se to i tím, že se pískalo - což u nás nebývá zvykem.
Mně je líto, že to takhle dopadlo, že jsme lidi odradili od cesty na stadion a jediné co nám zbývá je hrát líp, abychom je zase přilákali.
 

Závěrem chci dodat, že hráčům věřím, ale žádám si od nich více bojovnosti, více srdíčka a chuti před domácím publikem se předvést v nejlepším světle. Také více charakteru by neuškodilo.

Fanaticos M.Share |
Jméno Heslo
text
 • Michal fcs - 28.02.2012, úterý, 16:20

  ykarus:jak nemyslel to zle,chtěl zachytit centr. Takhle,kdyby se takticky chovali hráči ve zdi,tak se ani nemusí stavět,protože by se sní každý rozprchl podle svého uvážení tam, kde by zrovna očekával centr. No a ta cifra na závěr se hodí na Mařacké hody a né na prvoligový trávník...

 • Tempex - 28.02.2012, úterý, 14:25

  Výborný článek Miro!Myslím si že ptát se takových hráčů jako Kordula,Trousil,Valenta,Došek,Filipko,Košút jestli se nesnažili hrát na 100% je zbytečné protože tito hráči již dlouhodobě ukazují že svými výkony patří k nejlepším hráčům Slovácka...někdo více, někdo méně ale dle mého názor bojují v zápase na 100%. Co se týče soboty tak jsem neuvěřitelně znechucený z toho co jsem viděl a hlavně co jsem neviděl jak si zmínil absolutní nedostatek bojovnosti a též mně dojal úprk čutálistů do kabin.Tímto vynechávám výjezd na Duklu a dál se uvidí.Hodně štěstí.

 • Buchlovjak - 28.02.2012, úterý, 12:30

  já taky mám důvěru momentálně, ale ten výkon byl absolutně prachbídný...a souhlas s Mirou...teď je na hráčích ukázat za koho chtějí bojovat. A proto doufám, že na Dukle na vlastní oči uvidím jak dřou prdelí o zem...a na Bohemku si rozmyslím zda půjdu až po předvedeném výkonu na Dukle...a prosím fanoušky, kteří mají možnost jet na Duklu aby tak i přes páteční termín učinili. Hráči nás budou potřebovat. A na Dukle je velmi jednoduché udělat domácí atmošku v pár desítkách lidí :-). Tak pojďme naplnit aspon jeden bus!

 • molinka - 28.02.2012, úterý, 11:54

  sice jsem taky toho slyšela hodně, ale at se nikdo nediví, že takové spekulace kolují. já sice klukům věřím ale po takovém výkonu sem silně znechucena a nevím co si mám myslet. proto tohle nebudu řešit a budu doufat že se kluci zvednou a takový výkon už nepředvedou. a přeju jim hodně štěstí v udobřování fanoušků protože po sobotě ho budou potřebovat a budou rádi když na Bohemku dojdou minimálně 4.000 lidí...protože podle ohlasů co jsem slyšela tak hodně lidí asi vynechá a to teď nemyslím lidi z kotle ale z okolních tribun...

 • Mirek - 28.02.2012, úterý, 11:21

  Koši s Víťou došli, protože jsem si je zavolal ... a řekl jsem jim co mají vyřídit do kabiny.

 • Ykarus - 28.02.2012, úterý, 11:03

  Ale vždyt' Kubán' to nemyslel zle, chtěl prostě zachytit centr, který však překvapivě nedošel a naopak Schulmeister to kopl nejlíp jak mohl, A to zatleskání divákům....oni nejprve chtěli, ale když viděli to zlo z tribuny, tak se raději otočili do kabin. Jediní odvážlivci byli myslím Košůt a Valenta.

 • Michal fcs - 28.02.2012, úterý, 10:23

  Podívej, hon na konkrétního hráče v takovém zápase ani nejde, každý tam měl něco, např.Soukup střídání,Pavelka 2x sám, Volešák přihrávka nikomu při brejku,Trosil fatální faul (zbytečný se 4 ŽK)v 92min., pak ta zeď atd.atd. Spíš je otázka,proč kolektiv předvede během týdne naprosto diametrálně rozdílný výkon a navíc doma proti tak tragicky hrajícímu soupeři

 • Mirek - 28.02.2012, úterý, 10:13

  já to nemyslel na nikoho konkrétně, já jen nechci, aby se strhla nějaká zbytečná histerie či hon na hráče. Samozřejmě i já jsem dost nasraný na výkon, který byl předveden, ale nehodlám hráče obviňovat z nějakého kupčení. Je na hráčích, aby nás v příštích zápasech přesvědčili o tom, že za Slovácko bojovat chtějí!

 • Greif - 28.02.2012, úterý, 10:13

  Já tomu říkám zkrat jak na Spartě :D

 • Michal fcs - 28.02.2012, úterý, 10:04

  Miro,perfektní článek, ale až na toho Kubáně,píšeš:Někdo se snaží obvinit hráče ve zdi, možná tím myslíš mě, ale já nikoho neobviňuju, ale stojím si za tím, že hráč ve zdi se chová jinak,než Kubáň předvedl a z tohoto názoru neslevím.

Další články:
26.03.2012, pondělí, 15:14 - Report ze zápasu s Baníkem Ostrava
23.03.2012, pátek, 14:58 - Proč přijít na utkání s Ostravou?
19.03.2012, pondělí, 17:03 - Report z výjezdu do Českých Budějovic
16.03.2012, pátek, 23:34 - Jedeme do Českých Budějovic
11.03.2012, neděle, 12:15 - Report ze zápasu s Bohemkou + VIDEO
VIDEA
Další články
Český fotbal pro fanoušky aneb kdo a proč bonzoval... 29.09.2011, čtvrtek, 21:13  
  Český fotbal pro fanoušky aneb kdo a proč bonzoval...
Proč se na Slovácku najdou takoví, co fandí Baníku? 03.10.2010, neděle, 22:41  
  Proč se na Slovácku najdou takoví, co fandí Baníku?
Zápas se Slavií v duchu Moravy! V prodeji trička a šály 19.03.2010, pátek, 10:06  
  Zápas se Slavií v duchu Moravy! V prodeji trička a šály
BLOG FANOUŠKŮ
1. FC Slovácko získalo významn... 30.10.2020, pátek, 11:02  
  1. FC Slovácko získalo významn...
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
přidej vlastní článek
DISKUSE
05.11.2020, čtvrtek, 16:42 - Šovkovskij
Děkuji, za pozitvní (komentáře), jsem velice rád!:-)
02.11.2020, pondělí, 20:29 - Rado
vtipný aprílový článek od bloggera
31.10.2020, sobota, 08:16 - brouček
super
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
před 2 hodinami
Radši hrát o Konferenční ligu ...
před 3 hodinami
Svědík po poháru zase protočí ...
před 4 hodinami
AIK Stockholm by nám mohl vyho...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace