Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Hurá na Plzeň!

sobota, 13.02.2016 14:28
images/clanky/choreo_pribram3072011.jpg

Přestávka mezi podzimní a jarní částí sezóny se nachýlila ke svému konci a už zítra se na slováckém trávníku rozjede Synot liga naplno. Slovácko v prvním ligovém utkání roku 2016 přivítá první tým tabulky Viktorii Plzeň. Proto budou potřeba naše hlasivky a všestranná podpora! A znáte lepší způsob, jak strávit Valentýn?

Podobné články

CO: 17. kolo Synot ligy, Slovácko - Plzeň

KDY: neděle 14.2. od 16 hodin, sektor B3

KDE: MFS Miroslava Valenty seniora v Uherském Hradišti

S SEBOU: dobrou náladu, naladěné hlasivky, oblečení v barvách klubu, klubové symboly

K prodeji rovněž bude nová kolekce nálepek, 10 ks za 30 Kč, k dostání pod tribunou B. Podpořte choreofond!

 

 Share |
Jméno Heslo
text
 • zdrh - 17.02.2016, středa, 04:42

  babu: U nás by Jablonec měl -20 :)

 • zdrh - 17.02.2016, středa, 04:41

  ondicz: je to tam popsané. oni mají skupinu lidí, která vzešla z jejich komunity (tzv. Kompetenzteam), který do pondělí rozhoduje o jednotlivých sporných událostech. K tomu také může být hlasování celé komunity, ale o případné opravě rozhoduje ten Kompetenzteam.

 • Babu - 16.02.2016, úterý, 20:29

  Maja: třeba by mohla média po každém zápase rozebírat sporné okamžiky a udělat z toho nějaký sestřih. Teď se řeší chyby jen u zápasů Plzeň-Sparta, jinak se može např. v Jablonci dít cokoliv a média o tom nenapíšou ani řádek, takže je tam asi vše každých 14 dní korektní. Média by měla vytvářet tlak a být trochu opozicí, ale proč by to dělala že..

 • Babu - 16.02.2016, úterý, 20:27

  drzý vandrák: jasně že Syner a spol. Vím, co myslíš. Já jsem se ani nesnažila naznačit nic jiného, jen jsem říkala, že sponzoři by neodešli, protože sponzorům je to z 95% jedno, co se s ligou děje/neděje..

 • ondicz - 16.02.2016, úterý, 19:57

  @zdrh: ten web wahretabelle.de, nevíš na základě jakých pravidel se tam vyhodnocuje co byla chyba rozhodčího?

 • Maja - 16.02.2016, úterý, 18:44

  co by media jako měly psat? o berbrovi se píše, isport má zlatou píšťalku, ale víc dělat nejde. museli by to mít podložené důkazy. takže se podiví nad penaltou a tím to končí. jinak by si každý mohl psát co chce

 • Babu - 16.02.2016, úterý, 09:48

  zdrh: to je celkem husté ty korekce zápasů :-)

 • eLucky - 16.02.2016, úterý, 07:56

  to huhu: Tos pochopil špatně. Rivalita Plzeň-Slavia je obrovská, před lety navíc ještě přiživená přizabítím jednoho z Plzeňských dlažební kostkou při zápase na Slávii. Že dnešní Slovácko je následníkem bývalé Slovácké Slavie o tom s Plzeňských ví možná 1%;) Je sice pičovina řvat to na zápase proti někomu jinému, ale tak když to chců tak ať;)

 • huhu - 15.02.2016, pondělí, 22:10

  Nike FCS - já to teda s tím Jude Slavie pochopil tak, že sme kdysi bývali Slovácká Slavie :). Nevím mozna chapu špatně.

 • Nike - FCS - 15.02.2016, pondělí, 21:54

  Tak jakože jsme hodili pomeranč a kelímek po Kozáčikovi za to si mohl sám, samozřejmě my nemáme co házet na hrací plochu ale když rozhodčí nemá koule a není schopný mu dát jasnou žlutou, protože tohle se opakovalo víckrát tak se dalo čekat že se něco stane.... Pokuta, nepokuta.... Plzen křičela jude slavie, zlín křičel jejich starý chorál proti Spartě aneb synot čurák a dál známe... nikdy nepochopím proč se tohle řve při zápase kdy proti sobě vůbec nehrají ty 2 mužstva....

 • juancarlos - 15.02.2016, pondělí, 21:44

  Babu : taky už nevěřím té pohádce, že sponzorům ligy, klubů nebo i majitelům klubů jde o návštěvnost, u nás rozhodně. Možná pokud by byly kluby akciovky a fanouškovské sdružení měly nějaký zásadní podíl možná, taktojde všem zjevn úplně o něco jiného než o fans a diváky, vrcholem trapnosti jsou pak takové ty výkřiky typu "Rodiny s dětmi" A nebo je to možná cílené, aby tam chodily matky z dětma, které to nebude zajímat a na hřišti se pak může dít cokoliv, místo kotlů budou prolézačky , v rohách kotce pro zvířatka, takže když se bude dít něco špatně, kamera zabere roztomilé zvířátka s dětičkama na houpačce a všechno bude fajn, svět krásný :-) O medií se už vůbec nemá smysl bavit, všichni piší a říkají to, za co jsou placení, tam je vymalováno už dlouho a všech oblastech života. jak všichni víme a denně se přesvědčujeme. Bojkot nemá smysl, protože nás mají v prdeli, až bych řekl, že to vlastně chtějí, čím míň lidí tím líp, míň svědků..

 • zdrh - 15.02.2016, pondělí, 20:14

  babu: souhlas a strašně rád bych byl, kdyb se u nás podařilo prosadit projekt podobný jako mají v Německu. Tzv. "pravdivá tabulka", kdy se goly po chybách rozhodčích (např. nesprávně písknutá penalta) nepočítají a tudíž se skóre ze zápasů upravuje po odstranění takových zářezů. viz http://www.wahretabelle.de/

 • Babu - 15.02.2016, pondělí, 18:34

  sokolka: já této tezi, že když lidi nebudou chodit, sponzoři nebudou platit, nevěřím. Protože na pseudokluby typu Jablonec či Boleslav se nechodí, ani když jsou třetí v tabulce, a stejně mají sponzorů plno. Nechápu, proč je někdo sponzoruje, ale je to tak. Plus to umělé navyšování návštěvnosti, jak jsi řekl. Všem to asi vyhovuje, Peltovi se to líbí, ostatně v Jablonci v tomto kole padly dvě červené karty a byla jedna penalta, to samé když hráli proti olomouci, a řeší to někdo? Připosraná média neřeší vůbec žádná zaváhání sudích kromě Plzně či Sparty, možná teď Slavie. Kovařík odešel z fačru kvůli praktikám stbáka Berbra, velké halo a hnulo se něco? Je to k zblití, ale podle mě není cesta tam nechodit, naopak chodit a říkat, co si myslíš. Třeba se nic nezmění, kdo ví.

 • eLucky - 15.02.2016, pondělí, 15:18

  to juancarlos: Ser na to Karle, stejně zase pojedem do Příbrami, aj když víme, že tam je ofsajd aj když si dva metry před posledním:D Když je třeba samozřejmě:D

 • juancarlos - 15.02.2016, pondělí, 14:48

  jak už tu zaznělo, neřešte penálty, ale to že celkov,ě byly zápasy Plzně a Sparty, tak odporně tendenčně odpískané, že bych z toho blil. Argumenty, že i venku se připískává silnějším klubům, neberu ani omylem. Rozhodčí dělá chyby, ale nesmí ty chyby být jaksi v poměru 5 : 1 pro jeden mančaft, nebo nevyvážené,alibistické kompenzace, jak je to časté u nás. Rozhodčí jsou velký problém, poškozují fotbal, který má už tak velmi špatné renomé. Jak potom na to chcete nalákat lidi ? Jak chcete brát zápas z Plzní nebo Spartou jako oslavu fotbalu, když je na 99% jisté,že je to v plné režií černoprdelníků, kteří neponechají nic náhodě, jako jsme viděli o víkendu. Toto vše bude mít efekt akorát ten, že na zápasy s Plzní, Spartou a Boleslaví nemá smysl vůbec chodit a to nemluvím ani o tom, že pro tyto kluby je to lhání si kapsy, protože na tento přístup dojedou v Evropských pohárech, jako se to každoročně opakuje, kde pak vypadnou v prvním kole a naříkají jak byl sudí přísný, hovno přísný, akorát jim nepískal to na co jsou zvyklý, ale to můžeme opakovat pořád dokola už 20 let a neposunulo se to o krok. Naopak, řekl bych, že se to opět zhoršuje a vůbec se nedivím Synotu, že z toho tak rychle vycouval, možná za tentokrát včas vyčuchal další cinklé jaro, a utekl rychle, aby to zase na něho nehodili. Čemuž bych se u těch svazových kurev vůbec nedivil.Toto není žádný brekot,jsem nasraný, ne proto, že jsme prohráli, ( v první půlce to byla tragedie z naší strany) , ale ze z té marnosti a beznaděje.

 • KEIKIN - 15.02.2016, pondělí, 13:39

  ad pencle. Ta hoha na zemi byla natažena ještě dříve, než přes ni upadl plzeňák. Ten to udělal šikovně a využil nezkušenosti našeho obránce.

 • Babu - 15.02.2016, pondělí, 13:08

  sokolka: Daníček přiznal, že to penalta byla, na druhou stranu ďuriš (nebo kdo to byl) padal jako by ho trefil buldozer. Penalty písknuté v pořádku (z pohledu z kotle), na tv se nedívám ani zpětně. Jedna věc je komplex, druhá věc je, že sudí včera nebyl nestranný a ta penalta byla jen vycpávka.

 • riedlss - 15.02.2016, pondělí, 12:00

  sudí byl zároveň scénáristou celé komedie a jak jsem psal, začít bychom měli především u sebe, protože jsme plísni pomohli taktéž.

 • riedlss - 15.02.2016, pondělí, 11:58

  sokolka: ano hodnotím tu černou svini jako klasickou černou svini. já to tak jasně neviděl, ale v tv mají vždy pravdu :D no to jsi fanoušek k pohledání, takových je potřeba :D zalez prosím tě tam, odkud jsi vylezl. jak ty říkáš že byly tak to potom ano....

 • Babu - 15.02.2016, pondělí, 10:22

  Mně nevadí, že Hrubeš pískl penaltu pro Plzeň (podlě mě dost přihraná, ale kontakt tam byl, nebo jak to říkají ti fotbalisti), ale jak tendenčně to řídil ke konci. Od 70. minuty pískl tak šest faulů před velkým vápnem Plzně v jejich prospěch, jen abychom se nedostali dál. Prostě směšné. A ještě se u toho usmívá. Co mají tito lidi za žaludek, že jim to nevadí... Brankoví sudí zas totálně k ničemu, nechápu, na co tam jsou, když jsou jen v jednom utkání kola, je to dost nespravedlivé. Plzeň nepředvedla žádný extra výkon, su zvědavá, jak zabojují dál. A nechápu, jak někdo može řešit, že něco letělo na hřiště, kdyby nebyl Hrubeš posraný, tak dá Kozáčikovi po druhém zdržování žlutou, ale on jen gestikuluje, ať hraje a pak jde ještě bonzovat pořadatelům kelímek na hřišti a pak dovolí ještě střídat. Takže tandem Kozáčik + Hrubeš sebrali tak 12 min z druhého poločasu :D

 • KEIKIN - 15.02.2016, pondělí, 10:09

  Moje subjektivní hodnocení včerejška: Ukázalo se opět, že je nesmysl mít na hajzlech mušle. Fronta na WC pod B byla famozní. Mám pocit, že se za dotace utopily prachy. Trávník zničený ? WTF ? Na konci pauzy na obrazovce kouzlo nechtěného, usmívající se Krejčí a pak hned rozsvíceno skore - stav 0:2. Plzeň si první poločas dělala co chtěla, přihrávky přesné. Nebýt jejich hračičkování, mohli jsme prohrávat i více. Co neodpustím nám je jsou taktické chyby, třeba sme rozehrávali standartku...mohl jít centr do vápna, ale nešel, rozehráli si to obránci, proti nim vyrazili Plzeňáci, takže najednou v tísni to museli odkopnout. To odkopnutí zachytí Plzeňák a šli v brejku do neúplné obrany. Takové taktické chyby se stávat nemohou !!! Francis Kone nejlepší hráč, je škoda aby hrál na hrotu, když se k němu dostávají jen nakopávané míče. Jak hrál zatažený, tak dokázal podržet míč a rozehrát. 21 byl Chýla ? Ten měl šrtěstí, že nedostal červenou. Rada každý zápas řve, teatrálně rozhazuje rukama na rozhodčí se divím, že mu nedají žlutou...

 • kumpo - 15.02.2016, pondělí, 07:44

  hory: horší je to házení. Zajeď si na fotbal do Německa, Anglie, Skotska a i při velmi malé znalosti uslyšíš mnohem horší věci než tady tohle. Taky jsem v té brance stál a taky zdržoval, ale kdekoliv by přiběhl ten šašek a po 3 zdržování by ti dal žlutou. Na červenou nemají koule, takže po žluté můžeš zdržovat jak chceš. Maximálně kdybys mu řekl něco od cesty, ale když slyším jak Rada, Koši řvou do čur.... na pomezního a ten dělá, že to neslyší... udělám si obrázek, že jsou seznámení s tím jak to má dopadnout a nemají z toho dělat ještě větší komedii

 • eLucky - 15.02.2016, pondělí, 07:42

  to kumpo: Jakoby snad v české lize bylo rozhodující to, kdo si titul zaslouží nebo nezaslouží:D To by přece Plzeň před 10ti lety sletěla o patro níž místo Jihlavy;)

 • kumpo - 15.02.2016, pondělí, 07:39

  elucky: Každopádně se ukázalo, že Plzeň na titul letos nemá. Jen blázen by tomu věřil. Sparta měla sice štěstí, ale hrála těžší zápas než Plzeň na Slovácku. Nic proti našim hráčům, ale do plných se hraje blbě, a to i průměrný tým za stavu 2:0 umí ubránit.....pokud se teda nic nepos..... .Spíš mě překvapila ta panika Plzně po prvním inkasovaném gólu.Nevěděli co mají dělat a jediné co dokázali bylo posunovat se v bloku na půlku a zpět.Spartě titul nepřeju, ale Plzeň si to tímto výkonem nezaslouží vůbec.

 • Hory - 15.02.2016, pondělí, 07:38

  KUMPO - a kdo by tedy měl platit pokutu za skandování (opakované) ze strany kotle Plzně Jude Slavie. A teď co je horší, resp. co zaslouží větší odsouzení, pokutu?

 • eLucky - 15.02.2016, pondělí, 07:32

  to kumpo: Létat na hřiště by sice nemělo nic, ale jak tomu chceš předejít, fotbal je prostě o emocích a jestliže na hřišti pod kotlem toto dělá gólman soupeře, tak je to jak dybys hodil chleba mezi somálce. Jestli někomu nebylo zcela jasné, že to takto skončí, tak asi nikdy nebyl na fotbalovém zápase s fanouškama. Samozřejmě že v Příbrami a Bolce, kde je ten fotbal všem u prdele, se toto nestane. Rozhodčí jsou na hřišti od toho, aby zabránili a takovým provokacím ze strany hráčů soupeře. Dle mně je to důsledkem nezvládnutého řízení zápasu, Plzeňští pánové si mohli na hřišti prostě dělat co se jim zachtělo, pískalo se podle toho jak řval trenér hostů, to se pak není čemu divit, že taková trapnost, co předvedl Kozáčik, skončila pičovinama na hřišti. Neber to jako omluvu, to je prostě smutný fakt. Nic není bez příčiny. Kdyby se hrál normální fotbal, tak by na hřiště nic nepřiletělo.

 • kumpo - 15.02.2016, pondělí, 07:29

  hory: v tom případě by ti hrdinové měli přijít a říct , že zaplatí celou pokutu. Myslím, mě nebude zrovna malá.

 • riedlss - 15.02.2016, pondělí, 07:26

  sokolka: nikdo nemluví o první penaltě, ono je to totiž tak obecně u Sparty a Plzně a kdo si toho nevšiml je asi slepý. Hlavně že ty jsi to viděl jasně, předpokládám v televizi, kde je všechno jasné. Neřeším kanálistu, který prohrál už před zápasem :) to mě rozsekalo....

 • Hory - 15.02.2016, pondělí, 07:23

  To,že z kotle lítají věci bych viděl jako plus. Dotváří to atmosféru a naši fanoušci můžou dělat to, co hostující.

 • kumpo - 15.02.2016, pondělí, 07:18

  Na podzim jsem si řekl, že na fotbal chodit nebudu, není to díky 1.FCS, ale díky svazu, rozhodčím a celkovému prostředí v lize. Po shlédnutí prvních dvou zápasů, ZLN-SPA a 1.FCS - Plzeň toho ani trochu nelituji.Obrázek si každý udělá sám. Na rozhodčí je asi zbytečné si stěžovat......řeší se tady vždycky jen penalty, ale desítky zákroků na polovině hřiště nikdo neřeší. Ty dělají zápas možná víc než jedna upísknutá penalta.Nedokážu pochopit ani další věc, proč tým, který vede ligu má zapotřebí zdržovat. To co Kozáčik dokázal podržet bylo kolem 10 min čistého času a nastavují se 3 minuty a sudí hned 3:01 radši píská, aby se něco neudálo. Ale co mě vadilo nejvíc je to, že z kotle na něho lítají věci, které by tam vůbec být neměli.

 • Hory - 15.02.2016, pondělí, 06:45

  Včera mi taky vadilo opětovné selektování fanoušků na tribuně A. To, co tam předvádí pořadatelská služba, myslím tím bránění v přístupu k sezení na A3,protože by náhodou mohl někdo projít kolem VIP sedadel,to je fakt hnus. Stav trávníku, tak nad tím kroutil každý hlavou a o nefunkčním nápojovém servisu, tak nad tím už se nevyplatí ani tou hlavou kroutit.

 • Nike - FCS - 14.02.2016, neděle, 22:53

  Plzen hodme stranou, 1:2 proti Plzni se dá... hra průměr... Ale te djsou mnohem důležitější zápasy a hráči doufám že si uvědomují kde jsme, pouze 4 body od sestupu hráči musí zamakat...aby jsme si vytvořili určitý náskok... Ono pro někoho aspon vzrušení ale aby nás to potom nemrzelo takže raději dříve než později... Příbram a Jihlava alespon 4 body

 • KotelGuláše - 14.02.2016, neděle, 22:22

  Kone

 • KotelGuláše - 14.02.2016, neděle, 22:22

  A Kne? První poločas trapně simulující,ale ve druhém po příchodu Doška dobrý. Celkově ta sestava ve druhé půli kdyby takhle hrála,tak to bude slibné.

 • KotelGuláše - 14.02.2016, neděle, 22:20

  Mě se Chýla docela líbil. A to hřiště? Bohužel asi špatnej trávníkář.

 • riedlss - 14.02.2016, neděle, 22:13

  Hrubešovi bych naliskal do te jeho papule. Od hvizdu na minutu ticha byl na potlame. Na zacatku nas dusil. Kdyz plíseň vedla dva nula, slo videt ze umi piskat pro oba. Kdyz jsme snizili na dva jedna, zase nas dusil ptz plznicce lepila prdel, my sme ale nemeli cim prekvapit proto zacneme u sebe prvni. Ikdyz bude nad penaltou viset otaznik, plzni, sparte se takove piskaji jako stoprocentni. Zvykneme si. V televizi pul n zase omlouvali a delali z ni real madrid, ale dnes rozhodne mehrali zadnou hitparadu.

 • Fífa - 14.02.2016, neděle, 22:03

  Druhá půle vyrovnanější než první. Bohužel jsme na body nedosáhli. Teď se musíme dívat dopředu, zápas s Příbramí a Jihlavou bude dúležítější

 • riedlss - 14.02.2016, neděle, 21:56

  Plzni pomohli sudí, ale my taky. Pořád spoustu ztracenych micu a chyb. Prvni gol po nasi chybe. Nepamatuju strelu z dalky. Havlikovy rohy leti dve minuty. pro takove rohy se nadreme jak bulhari a levne je ztratime.jinak slo videt že Chylovi chybi zkusenosti. Kone aspon bojoval. Mnohem lepsi dojem nez v predchozich zapasech ikdyz sanci dostaval spise mene. Necekal jsem paradu a tak nejsu ani zklamany. Plzeňští nehrala zadny zazrak. Byla k porazeni, ale to bychom tam museli nechat vschno. Propadak to zadny nebyl. S Radou a Danickem v zaloze jsme byli spis defenzivnejsi. Prisli me kluci trosku ustraseni. Jedeme dal!!! Nasrat na plíseň zajebanou, verbež.

 • spiky - 14.02.2016, neděle, 21:37

  To hřiště jsem nechápal Ani ne rok po výměnně a jsme opět na kvalitě, která byla před výměnnou .. Přeci není možné, aby za půl roku a po téměř nijaké zimě bylo v takovém stavu .. Hodně k zamyšlení. Výkon v prvním poločase velmi průměrný, možná až podprůměrný. Ve druhém sice snaha, ale Plzeň si takové zápasy nenechává ujít, nehledě na to, že jsme nevymysleli nic lepšího než nákopy od našeho velkého vápna ...

 • quatchud - 14.02.2016, neděle, 20:48

  Co to máme za šílenou hymnu. Fakt hnus. Jinak dneska si myslím že fotbal od nás v pohodě. Těžko se dá hrát proti někomu koho tak mohutně tlačí rozhodčí.

 • Nike - FCS - 14.02.2016, neděle, 20:37

  to hřiště :DDDDDDDD Je po zimě, ale když se podívám na jiné trávníky tak máme jedno z nejhorších... to je hnus... asi to budem měnit každý rok :D :D

 • Michal fcs - 14.02.2016, neděle, 20:32

  taky jsem byl překvapen mizernou kvalitou trávníku, bylo to v podstatě pískoviště, jinak ti fanoušci v kotli co házeli světlice a pomeranče na hřiště, tak doufám, že jsou na kamerovém systému a pokutu, která nás nemine zaplatí, házet to v době našeho tlaku je fakt vrchol inteligence. Jinak Kone ve druhém poločase na podhrotu fakt buldok, nedařilo se Daníčkovi a Chýlovi, jejich kiksi nás stály možná nějaký bod. Rada na defenzivě celkem v pohodě, škoda, chyběl kousek, ale pokud druhý poločas je skutečná tvář mužstva pro jaro, tak jsem byl spokojen

 • rim - 14.02.2016, neděle, 20:29

  Krejčí, chceš výsledky? Tak zapni vyhřívání trávníku. S takovou ten trávník neoživíš! Vždyť to vypadalo, jak kdyby hráli na pláži v Turecku.

 • FcS - 14.02.2016, neděle, 19:34

  no rozhodčí to tlačil hodně.. jinak pentle obě jasné. Je pravda , že po příchodu Došana to bylo jiné, oživil to.Jinak se mně líbil Chvátal a Keba.Chýlovi se teda nedařilo, ale nato že to byl jeho debut a zrovna proti Plisni tak dobré. Kone se snažil, myslím že bude zapas od zapasu lepsi a lepsi jen nesmí tolik padat :D

 • steve17 - 14.02.2016, neděle, 19:32

  to hřiště teda ani ne rok vyměněné a samý drn prostě na odpis

 • achjohosku - 14.02.2016, neděle, 19:10

  Bojuje, ale to je vše, ten kluk na to absolutně nemá.

 • Hory - 14.02.2016, neděle, 19:08

  Já bych Daníčka zase nehanil, spíše bych se ho zastal. Bojuje, to musí každý vidět. A že taky chybuje? To patří k fotbalu.

 • achjohosku - 14.02.2016, neděle, 19:03

  Jinak Daníček za posledních pár zápasů posral co mohl, ale to já jen tak. :)

 • Hory - 14.02.2016, neděle, 18:42

  Tak jsem dorazil domů ze zápasu a musím říct, že za mě nejlepší hráč Koné. Jinak první půle z naší strany laxní,bez zájmu,ale s příchodem Doška to bylo jiné mužstvo a najednou naše mužstvo bylo Plzni rovnoceným soupeřem. Pokud by Plzeň tak okatě netlačil rozhodčí mohlo to být možná i jinak. Ale to teď už výsledek nezmění. Takže od teďka už musíme začít bodovat, ať neřešíme záchranářské problémy.

 • Pedro - 14.02.2016, neděle, 18:03

  opět bohužel rozhodlo nesoustředění a opět prospaný začátek zápasu!!!! Nevím jak se s mančaftem pracuje po psychologické stránce, ale je to bída. Neumíme se vyhecovat od prvních minut a jen doháníme ztrátu a pak jsme nervózní.

 • ostuda slovácka - 14.02.2016, neděle, 17:51

  po příchodu Doška to nevypadalo zle, dokonce Koné hrál dobře když byl víc zatažený v poli, uvidíme jak to pujde dal

 • karagavrylydys - 14.02.2016, neděle, 17:10

  Koné je zatím velký omyl.

 • ostuda slovácka - 14.02.2016, neděle, 17:01

  Koné je strašně neohrabaný, svojí postavou by mohl byt velice platny ale bohužel s míčem to neumí

 • Pedro - 14.02.2016, neděle, 16:57

  Držím palce Plzni v souboji se Spartou, ale aby Plzeňáci už vedli sotva projeli autobusem pod Buchlovem...to je síla!!! Ano Plzeň na to vletěla a my jen čumíme. U Kolářova golu dva stopeři absolutně nepohlídají Koláře....a penalta navíc byla jasná!!

 • huhu - 14.02.2016, neděle, 16:50

  tak si to shrneme, plzen na nas vletela a slovacko zase jen čumělo. Koneho prispevek je zatím ten, že jenom simuluje a brečí a to je to chlap jak hora. Celou přípravu trénují obranu, ve vápně Rada, Hoffman, Košut, Chyla..mezi ně si naběhne Kolář a 1:0. Díky chlapi ale to fakt ne

 • ostuda slovácka - 14.02.2016, neděle, 16:24

  to bylo keců jak nechce prohrát :DDDDDDD sme prostě trapní

 • ostuda slovácka - 14.02.2016, neděle, 16:12

  no dlouho to netrvalo :D :D

 • karagavrylydys - 14.02.2016, neděle, 15:28

  Heča - Chvátal, Košút, Hofmann, Chýla - Diviš, Rada, Havlík, Daníček, Kerbr - Koné

 • Dan - 14.02.2016, neděle, 14:38

  Došana nechat odpočívat.

 • ostuda slovácka - 14.02.2016, neděle, 09:08

  Já sem hodně dneska zvědavý na sestavu, možná bych i radši viděl sestavu bez Došana s Jardou na hrotu, protože určitě budeme skoro cely zápas branit a chodit do brejků a na to by se hodil Jarda...Došana tam poslat třeba 20-30 minut

 • eLucky - 14.02.2016, neděle, 08:41

  to sokolka: Jediná snaha byla o provokace. Ty si úplný debil prostě. Doufám, že tvoje sbohem je poslední cos na web fanoušků napsal!

 • Fífa - 13.02.2016, sobota, 20:50

  Ty jsi ale vemeno

 • eLucky - 13.02.2016, sobota, 20:32

  Psat takové sračky u článku, který má lidi vyhecovat k podpoře Slovácka je dost ubohé a vypovídá o tobě víc než si myslíš.

 • KotelGuláše - 13.02.2016, sobota, 19:58

  Co to tady zas meleš za hovna ty tupá hlavo? Mohl by jsi stejně tak rychle jak jsi se tady vynořil a začal provokovat,tak se sbalit se svým nickem a zalézt zpátky do té díry z které jsi vylezl ty otravný hmyze?

Další články:
17.02.2016, středa, 19:25 - Report ze zápasu s Plzní + video
09.02.2016, úterý, 16:00 - Shrnutí podzimní části
05.02.2016, pátek, 16:00 - Co jsme dělali v zimě
15.01.2016, pátek, 18:42 - Fanaticos CUP 2016
01.01.2016, pátek, 17:33 - RIP Josef Malovaný
VIDEA
Další články
Foto Příběh: FUCK – FAČR 16.10.2011, neděle, 13:00  
  Foto Příběh: FUCK – FAČR
Report ze zápasu s Ústím nad labem 24.08.2010, úterý, 10:58  
  Report ze zápasu s Ústím nad labem
Něco málo k unaveným Budějovicím... 30.03.2010, úterý, 14:36  
  Něco málo k unaveným Budějovicím...
BLOG FANOUŠKŮ
1. FC Slovácko získalo významn... 30.10.2020, pátek, 11:02  
  1. FC Slovácko získalo významn...
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
přidej vlastní článek
DISKUSE
05.11.2020, čtvrtek, 16:42 - Šovkovskij
Děkuji, za pozitvní (komentáře), jsem velice rád!:-)
02.11.2020, pondělí, 20:29 - Rado
vtipný aprílový článek od bloggera
31.10.2020, sobota, 08:16 - brouček
super
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
včera, 12:27
Slovácko čekají v letní přípra...
včera, 12:23
Slovácko si pojistilo jednu z ...
24.05.2022, úterý, 07:45
Slovácko hlásí první letní pos...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace