Jméno:   Heslo:  
registrace
  
 
home   o fanaticos

Disciplinární komise na svém zasedání

neděle, 10.10.2010 10:56
images/blog/3472.jpg

"Takže dobrý den, pánové"... Ostatní: "Ahoj předsedo." Přiběhne sekretářka: "Jsem si dovolila, ze své zahrádky, pár švestiček..." - Hujer: "To je moje role, krávo." Golda bouchá kladívkem: "Klid v soudní síni!" A autorativně pokračuje: "Tak co tu dneska máme?" "JUDr. Roman Brnčal, LL.M., toho času prodavač párků v rohlíku naproti McDonaldu: "Tak je tu Řepka no..." Golda: "Řepka zase?" JUDr. Roman Brnčal LL.M, bránící se sešitem svého syna, který zrovna postoupil ve svých 17 letech do druhé třídy:, : "No jo, předsedo". Golda: "Co zas proved, uličník jeden". Brnčál, skrývaje vázanku Sparty tím, že se polije kečupem: "Nic hrozného, já bych to ani nerozebíral..." Golda: "Když už to tu bylo nadneseno, tak se o tom aspoň zmiň, nebo budeme v novinách zase za kretény..." Brnčál: "Hráč Sparty Praha Tomáš Řepka v 10 kole Gambrinus ligy přizabil hráče Mladé Boleslavi tím, že jej probodl nožem, prohodil dveřma od kabin, dalším dvěma hráčům vypichl oči, brankáři zlomil nohu a co je nejhorší... trenérovi ukladl notýsek...!" Golda: "Cože... to si snad děláš srandu....notýsek!!! Kurva, jak teď budou trénovat!!!" Brnčál významně" "To jsem se snažil vypíchnout, předsedo... notýsek je nepostradatelný... " V soudní síni šum: "Notýsek, notýsek.. nototototo...."

Podobné články

Golda: "A dál? Něco na spravení nálady?" Brnčal: "No jo, máme tady ješě vovcomrdy... Nějakej Košút prostě rukou...." Golda: "Automaticky stop na jeden zápas..." Brnčal:"Chci říct, že jsem ještě neskončil..." Golda: "Tak na dva...." Brnčal.: "Voni podali stížnost na Zelího..." Golda: "Tak jeden a už neser...!" Brnčal dostal chuť na kečup a místo kečupu pojídá vázanku. Golda vyčítavě: "Ty vole, ten Řepoun, ty vole, toho nám byl čert dlužnej..." O slovo se hlásí mladík s kulometem: "Předsedo, Jarda by chtěl něco říct..." Golda začne koktat..."Proproproprosim Jardo.., teda pane Starka...prosim...." Jarda: "Já Tomáše znám, já vím, že on to probodnutí nemyslel špatně, von je to vevnitř dobrej člověk... já bych mu dal jeden zápas, páč teď hrajou s náma... a ty tanky před stadionem, to taky něco stojí... No řekněte mi, kdo dbá u nás tak na diváky, jako my? U nás to vychází fifty fifty... na fotbale 720 lidí a každej má svůj tank... hele vole, Al Srajda může uhodit všude, ale my sme připravený."

Golda: "Řepka jeden zápas, proti tankistům ještě nemůže". Potlesk v soudní síni, všech 27 Jardových bodyguardů zatleskalo. Golda, škrábaje se na hlavě: "Slováci zas lezou nahoru, co? Co ten Švancara, neudělal nějakou píčovinu, že bychom ho zase stopli, třeba na deset zápasů?" Brnčal: "Bohužel ne, předsedo, drží se, ale je tu ten Košút..." Golda: "No jo, ale to je jen jeden zápas, když podali protest... nenašlo by se tam ještě něco?" Brnčal, přezdívaný v soudní síni Brčálník: "No, maj takovou nevýhodu, vono tam choděj lidi, na ten fotbal.. jde to dost vidět jako.. a ta atmosféra na naše poměry, ta je přímo nefotbalová, vono, máme svý poměry ne?" Golda: "Dáme jim pokutu za diváky, prý si tam kdosi zapálil cigáro, to bude jako pyro... a snad je to i signál pro lidi, na fotbal ať nám nelezou." Ostatní tleskají a plácají Goldu po zádech: "Ty seš hlava, Jyrko". Golda: "Takže to by bylo uzavřený: Košút jeden, a klub 50.000 Kč pokuta", diktuje sekretářce, panu Příhodovi René, kterýžto pilně tluče na zánovní psací stroj, neboť v rámci ekonomické krize se na svazu zbavili počítačů, neboť žraly moc elektřiny... Potlesk v soudní síni. Golda: "Ještě něco, pánové?" Brnčál, dojídaje kravatu: "Ne, předsedo, já bych to už ukončil, musím z toho kečupu na ToaLetnou..."

Golda bouchne kladívkem a řekne: "Vážení členové naší komise. Všichni víme, že jsme lidé... (při pohledu na Brčálníka, který olizuje kravatu, znejistí). A proto děláme chyby. Byl tu hon na čarodějnice, bez přímých důkazů. Nějaké telefonování neberu, vždyť Mira cinkl celý jaro a nic. Takže tímto osvobozuji pana Horníka z korupce a jmenuji ho členem naší komise. Jsem si jist, že se oprostil od všech vlivů a pomůže nám svými zkušenostmi. Máš slovo, Ivane." - Horník: "Hele, zdar lidi vole. Známe se, ne? Si myslím, že víme, co vod sebe můžem čekat... já jsem neuplatnitelnej, a tady máte můj mejl, už žádný telefony, jo? ivan.hornik@poplatnik.cz. Hele lidi, vole, kdo maže, ten jede, jasný, jo? A v rámci dobrejch vztahů jsem domluvil přátelák s Barcelonou. Sfouknem je kluky vopálený jak svíčku." Golda: "Tak to by pro začátek stačilo..." Horník: "Nebo raděj Real Madrid...?" Golda: "Nene, Barca stačí... Takže to je tak vše. Pokud nejsou nějaké připomínky, tak tuto schůzi končím." - Horník do telefonu: "Dane, kamaráde, seš tam...? Jo v pohodě... ale sory, musím za Dášou do sprchy, potřebuje šlápnout na švába...". Zasedačka osiřela. Zůstal jen pan Brnčal, který dosud nedolízal svoji kravatu, a to mu ujela předposlední tramvaj na ToaLetnou.

Šovkovskij - zobrazit další články uživatele
Přidejte do blogu fanoušků také svůj článek!


Share |
Jméno Heslo
text
 • RNA - 15.10.2010, pátek, 10:03

  tak já nepřispívám z jednoho jediného důvodu, a sice, že moje články by byly dost podobném těm Tvým, jelikož píšeme oba podobným stylem, ovšem pokud jsem tak žádán, tak slibuji, že v nejbližší době nějaký ten článek napíšu. Proháněný koček v Olomouci člověka zdaleka tak nenaplňuje jako kariéra spisovatelova...

 • renatkaa - 13.10.2010, středa, 18:56

  smekám..;)

 • Šovkovskij - 13.10.2010, středa, 08:31

  eLucky: Myslím, že fanaticos, a s ním související fansblog je další vynikající počin z Tvé dílny. Spousta lidí už bere luxus v podání slovacko.com, fcslovacko.cz či fanzona.cz jako samozřejmost, aniž by Ti někdo za to vyjádřil díky. Já tak učiním a smekám! Co se ještě k blogu samotnému týče, mrzí mě, že přispívám prakticky jen já sám, třeba pan Nedbal by mohl mít velmi zajímavé články, ale věřím, že prohánění koček (zřejmě ne těch čtyřnohých) v Olomouci jej více naplňuje, než-li kariéra spisovatelova... Tímto vyzývám všechny, neseďte furt u té bedny a něco napište, jinak z Vás Viewegh nebude... A Jirásek už vůbec:-)

 • eLucky - 12.10.2010, úterý, 08:30

  to Sovki: Ciste z meho hlediska si prave to, co sem od blogu chtel, aby dal prostor vsem fanouskum vyjadrit svuj nazor verejne! Ta moznost tu byla jiz drive pres mail, ale bylo to kostrbate, nyni, diky tomuto blogu, je to jednoduche jak facka a su moc rad, ze i diky tvym clankum blog plni svou ulohu. Kez se k tvym vytvorum pridaji dalsi pravidelni prispevatele, nevidim duvod proc do budoucna nezridit blog jako neco vic nez jen podrubriku Fanaticos!

 • tarantule - 11.10.2010, pondělí, 21:43

  Palec nahoru. Ostatní necháme na přírodě.

 • Šovkovskij - 11.10.2010, pondělí, 20:28

  Vážení přátelé, ještě jednou díky. Chtěl bych poznamenat, že se domnívám, že je celkem logické a zákonité, že některé články jsou vydařené více, některé méně, neřkuli vůbec. Nebudete tomu věřit, ale i já jsem jenom člověk a každý den není posvícení. Ten, který to nikdy nezkusil, neví, jak je těžké pořád něco vymýšlet. Ovšem já razím heslo, raději něco, než nic. Vašich ohlasů si velmi vážím a je to prakticky to hlavní, proč ty slátaniny ještě píšu. Takže když si přečtu Vaše pozitivní ohlasy, je to ten důvod, proč se vrhám dál do dalších projektů, protože si říkám, že se to asi někomu líbí a že to má smysl. KEIKEN: Šovki uměl kreslit, ještě ve svém dětství, chodil do Lidové školy umění, ale to už hodně vodky uteklo... teď jsem rád, že alespoň napodobím mého oblíbeného Josefa Ladu do památníčku pana Bakaláře. Nicméně k zobrazení soudruhů Goldy a Brnčála není zapotřebí velkého talentu a umu, stačí dvě velké, hnusné, zelené skvrny...

 • tarantule - 11.10.2010, pondělí, 19:00

  Povedené. Přidávám se k pochvale.

 • KEIKIN - 11.10.2010, pondělí, 15:54

  škoda, že génius šovki neumí kreslit. To je jednoznačně na komiks ala zelený raul alias brčálový golda....

 • AmaZ - 11.10.2010, pondělí, 09:50

  juancarlos: No, já sem s nim mluvil jenom po telefoně a takže sem nevim, říkám že to nevadilo, stejně bych musel dát do toho.

 • ondicz - 11.10.2010, pondělí, 08:18

  super :-D asi nejlepší co se tady od tebe objevilo

 • wiper99 - 11.10.2010, pondělí, 06:12

  super čtení,p.Johaník by si mohl vzít mustr,ať ví co psát!!!

 • juancarlos - 10.10.2010, neděle, 20:09

  a vám se ten článek jako líbil ?? vo co komu de ? to je zase jen rejpání,mrdky medijální. Ale ona vás přejde sranda Slovácí ..právě mi volal Pelta

 • Šovkovskij - 10.10.2010, neděle, 14:48

  Díky Vám všem za pozitivní ohlasy:-)

 • molinka - 10.10.2010, neděle, 14:10

  prostě úžasné..:)

 • Babu - 10.10.2010, neděle, 14:07

  kvalitní počteníčko před obědem :) ale myslím, že to patří k nejmíň povedeným, což ale furt znamená u tebe top kvalitku :)

 • Fajlip94 - 10.10.2010, neděle, 13:17

  Moc povedené Šovki, to je myslím aj na vodku:)

 • Jerry1984 - 10.10.2010, neděle, 13:06

  nejkvalitnější článek to od tebe určitě i podle mě je..ale..ze všech ostatních článků ve tvém blogu jsem se nasmál teď nejmíň...je to totiž strašně blízko realitě..až se mě z toho zvedá kufr..jinak ale klasa!

 • champyon - 10.10.2010, neděle, 12:39

  Šovki, pošli to mejlem na svaz :-) Ti sa z toho poserů.

 • vokial - 10.10.2010, neděle, 12:18

  aj si myslim, ze to tam takto probiha, a tak nevim estli sa mozu smat, nebo mam spis brecet.. ale co.. MRDÁME CELÝ SVÁÁÁZ, idu sa smat, vyborne počtení :)

 • MosQuito - 10.10.2010, neděle, 12:04

  njn,tady někdo umí.......=)parádička,jak píše Zivel,je to taká blbost až je to geniální =)Šovki na Hrad!

 • zivel - 10.10.2010, neděle, 11:46

  Toto není možné, to je tak blbé až je to geniální a reálné :D:D Asi nejlepší od Šovkiho co kdy vůbec vyšlo, palec hore :)

 • Mr. Fulham - 10.10.2010, neděle, 11:46

  Kvalitní švác! :-)

 • AmaZ - 10.10.2010, neděle, 11:20

  Tak to je to nejlepší, co sem od tebe četl. Palec nahore.

 • Švagr - 10.10.2010, neděle, 11:16

  Ode dneška nejseš Šovkovskij, ale Švejkovskij :-) Prostě Jarda Hašků by z tebe měl radost :-)

 • kecipep - 10.10.2010, neděle, 11:07

  po nějaké době velmi povedené ;-)

Další články:
28.11.2010, neděle, 09:40 - Výjezd do Hradce Králové, aneb XVIII Sjezd UV KSČ - autor Šovkovskij
20.11.2010, sobota, 10:58 - Utkání Hradec Králové - Slovácko zrušeno! - autor Šovkovskij
14.11.2010, neděle, 15:05 - Typické či netypické? Aneb zas přijela Sparta! - autor Babu
14.11.2010, neděle, 11:07 - Vyhlášení ankety - autor Šovkovskij
13.11.2010, sobota, 10:38 - Výjezd do Mladé Boleslavi aneb Tři body! - autor Šovkovskij
VIDEA
Další články
Fanaticos děti 20.08.2009, čtvrtek, 20:10  
  Fanaticos děti
Přirostla mi k srdci super atmosféra 17.10.2011, pondělí, 07:53  
  Přirostla mi k srdci super atmosféra
Report ze zápasu s Teplicemi 18.07.2010, neděle, 13:52  
  Report ze zápasu s Teplicemi
BLOG FANOUŠKŮ
1. FC Slovácko získalo významn... 30.10.2020, pátek, 11:02  
  1. FC Slovácko získalo významn...
Slovácko výrazně posiluje aneb... 01.04.2018, neděle, 13:44  
  Slovácko výrazně posiluje aneb...
přidej vlastní článek
DISKUSE
05.11.2020, čtvrtek, 16:42 - Šovkovskij
Děkuji, za pozitvní (komentáře), jsem velice rád!:-)
02.11.2020, pondělí, 20:29 - Rado
vtipný aprílový článek od bloggera
31.10.2020, sobota, 08:16 - brouček
super
06.08.2020, čtvrtek, 07:01 - riedlss
Kolja: http://www.fcslovacko.cz/clanek/informace-k-prodeji-permanentek/7779.html
06.08.2020, čtvrtek, 05:46 - Kolja
Zdarec chci se optat bude prosím ještě možnost vyměnit permanentku b3 diky za odpoved
všechny komentáře
SUPPORTERS.CZ
http://www.supporters.cz/
FOTOGALERIE
Fanaticos Cup 2016

Invaze do Ševcova!
FCS - Plzeň
Invaze do Brna
kompletní fotogalerie
FCSLOVACKO.CZ
05.08.2021, čtvrtek, 11:21
Petržela: V Plzni musíme být produktivně...
02.08.2021, pondělí, 18:41
VIDEO: Michal Kohút nejen k vítězné tref...
02.08.2021, pondělí, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
 
Více na fcslovacko.cz
FCSLOVACKO.COM
včera, 12:27
Slovácko čekají v letní přípra...
včera, 12:23
Slovácko si pojistilo jednu z ...
24.05.2022, úterý, 07:45
Slovácko hlásí první letní pos...
 
Více na fcslovacko.com
© 2008 Copyright fanaticos.cz & eLucky
FCSlovacko.com - FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace